Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Yusuf'un Polat Alemdar'a pusu kurmasını izleyeceğimiz Kurtlar Vadisi Pusu 280.bölümünde Büyük, Konseyin emrini uygulamaya çalışan Yusuf o tetiği çekebilecek mi? İşte Kurtlar Vadisi 280.bölüm fragmanına dair bazı bilgiler..

YUSUF İÇİN POLATIN KARŞISINDA ZOR ANLAR
Polat Alemdar'ın karşısına bir çırpıda çıkan Yusuf, hiç ummadığı bir sonuçla karşılaşacaktır. Karşısında Polat Alemdar vardır ve başına bambaşka bir olay gelir, amacını gerçekleştiremez. Şimdi sıra Polat Alemdar'a gelmiştir.

Yusuf'un karşısında yer alan Polat, “Vicdanını pusula yap kendine. Rehberini doğru seç, doğru yolda olduğuna inanıyorsan tereddüt etme” sözüyle Yusuf'u etkiler.

ZEYNEP POLATI OYUNA GETİREBİLECEK Mİ?
Zeynep için hayatta en değerli varlıklardan birisi olan oğlunu korumak zor olacaktır. Bu konuda bedel ödemeye hazır olan Zeynep, Polat'a oğluna dokunmaması koşuluyla Gölge'yi teklif eder. Aslında Zeynep'in gerçek niyeti düşünüldüğü gibi olmayacaktır.

GÖLGE KILICI HEDEFİNE ALIYOR
Gölge'nin ise amacı bambaşkadır. Karun'un söylediği Babil'in son kralı Belşezzar'a ait Topkapı Sarayı'nda saklanan sırlı kılıcın peşine düşen Gölge, onu ele geçirmek için planı çoktan kurmuştur. Fehmi Kuzuzade'nin sergisi için Nakliye edileceğini duyduğu Kılıcı bu esnada çalmayı düşünen Gölge'nin planı alt üst olmuştur.

Kılıcın sergileneceği sergiye Hoca da davetlidir. Hoca, Cahit’le birlikte sergiye gider ancak Gölge, kılıcı çalmak için sergiyi basar. Bu esnada Cahit’le Gölge’nin adamları arasında heyecanlı bir kovalamaca başlar…

KURTLAR VADİSİ PUSU 280.BÖLÜM

BAKMADAN GEÇME