Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Pazar akşamları ekranda aşk ve duygu fırtınası estiren “Acı Aşk”ın bu bölümünde, Ali ve Sude babalarının amansız hastalığıyla, Bulut ise Melek’in evlendiği gerçeğiyle yüzleşecek

Mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alan “Acı Aşk”ta bu hafta herkes acı gerçeklerle yüzleşecek! Ferman’ın amansız hastalığını öğrenen yeni evli çift Ali ve Melek hemen hastaneye koşar. Sevdiği kadını Ali’yle el ele karşısında bulan Bulut çaresizdir. Üstelik babasının ölümüyle de ilgili hep yalanların gölgesinde kalmış ve de kullanılmıştır. Zaman Ferman Köklükaya ile yüzleşme zamanıdır.

"ACI AŞK" TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Ali’nin Köklükaya Ailesi’ne mensup olduğunu bilmeden onunla evlenen Melek, yağmurdan kaçarken doluya tutulmuştur. Karnındaki bebeği düşünüp kaçıp gitmeli mi? Yoksa bu zor günlerinde Ali’ye destek olmak için her şeyi göğüslemeli mi? Bulut’a duyduğu kızgınlıkla dağ evinden kendini dışarı atan Sude, tacizci adamların saldırısından kaçarken bir tepeden yuvarlanır. O, ıssız soğukta, baygın yatarken babasının hastalığından da bihaberdir. Kızını korumak adına her şeyi yapabilecek olan Şahika, Ali’ye Melek ve Bulut’un ilişkisini söyleyecek midir?..

BAKMADAN GEÇME