Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Son 4 yıldır 2 ayrı Yunan güzelle birlikte olan yakışıklı oyuncu, son olarak gönlünü Hara Pappa isimli Yunan bir modele kaptırdı. Rol aldığı projelerin Yunanistan'da yayınlanmasıyla Komşu'da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Burak Hakkı, 'aşk elçisi' olup çıktı!

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; 2012'de 10 yıllık eşi Sema Şimşek'ten boşanan ve o dönem eski eşi tarafından ihanetle suçlanan Hakkı, ayrılığın ardından hızlı çapkın kesildi. Yıllardır Yunanistan'a özel organizasyonlar için gidip gelen Burak Hakkı, 2013 yılında Yunan DJ Lia Papadakis'le aşk yaşadı. Güzel sevgilisiyle İstanbul'da da boy gösteren yakışıklı oyuncunun Yunan sevgisi bununla bitmedi.

TİYATRO OYUNUNDA ROL ALIYOR

Yunan basınında çıkan haberlere göre Burak Hakkı, 2015 yılında da ülkenin ünlü sunucusu Konstantina Spyropoulou ile aşk yaşadı. Hatta ikili, o dönem bir dergiye de kapak oldu. Hakkı, daha sonra aradığı mutluluğu gülşen Potuk'ta buldu. Potuk'la ilişkisi geçtiğimiz aylarda sona eren Burak Hakkı, Yunanistan'da sergilenen bir tiyatro oyununda rol aldığı için 'Komşu'ya demir attı.

Çapkınlıkta sınır tanımayan yakışıklı oyuncu, önceki gün Instagram'da yaptığı paylaşımla ise bu yanını konuşturdu. Burak Hakkı, Yunan model Hara Pappa ile paylaştığı fotoğrafa, 'kalp' emojisi yapmayı ihmal etmedi. Yakışıklı oyuncunun, yeniden bir Yunan güzelle beraber olduğunu görenler, "Burak Hakkı, Komşu'ya yakında aşk elçisi olarak atanır" diye espri yaptı.