Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

1 hafta önce New York’ta akciğer kanseri için ameliyat olan Hülya Koçyiğit’in tedavisine ilaçla devam ediliyor. Eşi Selim Soydan, kızı Gülşah Alkoçlar ve damadı Ender Alkoçlar’ın dönüşümlü olarak hastanede refakat ettiği ünlü sanatçı, Habertürk’e yazdığı mektupla duygularını dile getirdi.

‘İLAÇTAN ÇOK DAHA İYİLEŞTİRİCİSİNİZ’

HT Magazin'den Mehmet Çalışkan'ı haberine göre, Koçyiğit, sevenlerine, “Facebook ve Instagram hesaplarımdan durumumu anlatan paylaşımlar yapmaya çalışıyorum. Çok güzelsiniz. Dozu artırılan ilaçtan çok çok çok daha iyileştiricisiniz, etkilisiniz. Var olun...” diye seslenerek başladığı mektubuna şu sözlerle devam etti: “Film şeritleri geçiyor önümden. Ne kadar güzelmiş diye yorumluyorum. Selim beni iyi etmeye çalışıyor, ben onu... Bu film şeridini 3 gün boyunca yaşadım. İyi ki de yaşadım. Karamsarlığım aydınlığa dönüştü, ‘Korktuğum nedir ki?’ dedim, ‘Hülya sen yaparsın, bunu da atlatırsın.’ Benden dualarınızı esirgemediniz. Ameliyata girmeden bir kısmını okuyabildim. Ameliyata o kadar güçlü girdim ki... Sizlere ne kadar teşekkür etsem az, inanın...” Mektubuna “Bugün ameliyat olalı tam 1 hafta oldu, taburcu olmam sürekli öteleniyor” diye devam eden ünlü oyuncu ekledi: 

‘GÖZLERİM DOLUYOR, İÇİM FERAHLIYOR’

“Hâlâ aynı beyaz odadayım ama daha renkli görüyorum burayı şimdi. Yanımda olduğunuzu bilmek paha biçilemez. Mesajlarınızı okuyorum. Bu hissi anlatmak zor. Yazdığınız mesajlardan, attığınız mail’lerden, yaptığınız aramalardan, ellerinizdeki çiçekli fotoğraflarınızdan, şiirlerinizden, şarkılarınızdan haberdarım. Gözlerim doluyor, içim ferahlıyor, ağlıyorum, gülüyorum... ‘Ailemizden birisin’ diyorsunuz. Belki hiç sarılamadık ama bu sevgiye sahip olduğum için gerçekten çok şanslıyım. Bu duyguyu tattığım için Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun. Sevgi her şeyin ilacıdır. İçten sevgilerimle.”