Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerini Pelin Karahan (Aylin) ve Yurdaer Okur'un (Yekta) paylaştığı "Yeter" 22. bölümüyle 2 Haziran'da ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde, Aylin, hapishaneye giriyor. İşte Yeter 52. bölüm fragmanı ve bölüm ayrıntıları...

YETER 21. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Yekta'nın Duru ile ilgili açtığı çocuk dolandırıcılığı davası Handan ve Filiz'i Aylin'e düşman eder. Zafer ise kaderine razıdır. Handan'ın belki de cezaevine gireceğini öğrenen Yılmaz'ın Yekta'ya öfkesi bir kat daha büyür. Aylin bir yandan aldığı tepkilere direnirken; bir yandan da savunma için avukat bulmaya çalışır. Ne kimse davayı almak ister; ne de Aylin masraflar için para bulabilir. Avukat çözümü Yılmaz'dan gelir; para ise sürpriz birinden… Herkes yavaş yavaş Aylin'in yanında yer almaya başlarken; Yekta buna izin vermemeye kararlıdır. Yekta'nın kötü baba ve eş olduğunu ispatlayacak geçerli hiç bir şahit bulamayan avukatın aklına; şeytanca bir savunma taktiği gelir. Ancak bu fikir Aylin cephesini birbirine Katar. Ya bu fikri kabul edecekler ya da kaderlerine razı geleceklerdir.

YETER 22. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray-Fenerbahçe final maçı nedeniyle 2 Haziran'da ekranlara gelecek olan Yeter'in yeni bölümünde henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlı'yla evlenen Aylin, hapishaneye giriyor.