Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Erkan Petekkaya, Barış Falay ve Ebru Özkan'ın başrollerini paylaştığı Paramparça dizisi, Pazartesi günü saat 20:00'da 68. bölümü ile ekranlarda olacak. İşte Paramparça dizisi son bölüm fragmanı ve bölüm özeti...

Ozan’ı kimler ve neden kaçırdı, Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne neden getirildi? Ayşe, Cihan’dan ayrılacak mı? Dilara bundan sonra ne yapacak? Harun, kendini Dilara’ya affettirebilecek mi? Maide Hanım ile Hatice arasında neler yaşanacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Paramparça’nın 68. yeni bölümünde yanıt bulacak.

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle 67. randevusuna çıkacak olan Paramparça'da olaylar şöyle gelişecek: Cihan ile gittiği restoranda Harun’u karşısında gören Ayşe, Cihan’ı apar topar oradan çıkartır. Son anda Ayşe’yi fark eden Harun peşlerinden çıkar. Bu olay, Ayşe’yle Cihan’ın arasını açar.

Dilara şirket hisselerini yönetsin diye Ozan’a vekalet verince işler çığrından çıkar. Ailesinden intikam almak isteyen Ozan, devreye bir kez daha Candan’ı sokar. Ancak başına geleceklerden habersizdir…

Sevinç’e tüm gerçekleri anlatmaya karar veren Özkan, aldığı bir haberle yalanını sürdürmeye karar verir. Ne Özkan ne de Sevinç, Keriman’ın etrafta olduğunun farkında değildir.

Maide ise yıllar sonra çıkıp gelen Hatice’ye yeniden ortadan kaybolması için para teklif eder. Ayşe, Cihan ile arasını düzeltmek için Cihan’a sürpriz doğum günü düzenler. Pek tabii bu doğum gününe Cihan’ın can düşmanı Harun da davetlidir… Ayşe bu doğum gününü düzenlediği için bin pişman olur.

PARAMPARÇA OYUNCU KADROSU

Cihan
Erkan Petekkaya

Dilara
Ebru Özkan

Harun
Barış Falay

Candan
Ahu Yağtu

Keriman
Nursel Köse

Hazal
Alina Boz


Cansu
Leyla Tanlar


Özkan
Tolga Tekin


Maide
Hümeyra

Psikiyatrist Ayşe
Şükran Ovalı

Ozan
Burak Tozkoparan

Rahmi
Civan Canova

Yıldırım
Ertuğrul Postoğlu

Derya
Elvin Aydoğdu

Şeyda
Aslıhan Kapanşahin

Özgür
Efecan Şenolsun