Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Başrollerini Erkan Petekkaya, Barış Falay ve Ebru Özkan'ın paylaştığı "Paramparça" 68. yeni bölümü ile bu akşam izleyicisiyle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde; Harun, Dilara ile barıştığı için mutluluk yaşarken bilgisayarda gördüğü bir fotoğraf taş kesilmesine sebep olur. İşte Paramparça 68. son bölüm fragmanı ve bölüm ayrıntıları...

PARAMPARÇA 68. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Takipçileriyle 68. randevusuna çıkacak olan Paramparça'da olaylar şöyle gelişecek: Sahte rapor düzenleterek Ozan’ı akıl hastanesine kapattıran Rahmi Bey, Cihan’ı da Ozan’ın tatilde olduğuna inandırır. Maide Hanım, Candan’ı kullanarak Ozan’ın hisselerini satın almanın peşindedir.

Hastalanan Demir Alaz’ı apar topar hastaneye götüren Dilara en çaresiz anında yanında olan Harun’u affeder. Cihan da Ayşe’ye kendisini affettirmek için çabalar. Cihan’ın Ayşe’ye yaptığı büyük sürpriz ikili arasındaki buzları eritir.

Dilara ile barıştığı için çok mutlu olan Harun, Maide Hanım’a müjdeyi vermek için eve gider. Tam bu sırada bilgisayarda gördükleri bir fotoğraf her ikisinin de taş kesilmesine sebep olur.

PARAMPARÇA 67. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cihan ile gittiği restoranda Harun’u karşısında gören Ayşe, Cihan’ı apar topar oradan çıkartır. Son anda Ayşe’yi fark eden Harun peşlerinden çıkar. Bu olay, Ayşe’yle Cihan’ın arasını açar.

Dilara şirket hisselerini yönetsin diye Ozan’a vekalet verince işler çığrından çıkar. Ailesinden intikam almak isteyen Ozan, devreye bir kez daha Candan’ı sokar. Ancak başına geleceklerden habersizdir…

Sevinç’e tüm gerçekleri anlatmaya karar veren Özkan, aldığı bir haberle yalanını sürdürmeye karar verir. Ne Özkan ne de Sevinç, Keriman’ın etrafta olduğunun farkında değildir.

Maide ise yıllar sonra çıkıp gelen Hatice’ye yeniden ortadan kaybolması için para teklif eder. Ayşe, Cihan ile arasını düzeltmek için Cihan’a sürpriz doğum günü düzenler. Pek tabii bu doğum gününe Cihan’ın can düşmanı Harun da davetlidir… Ayşe bu doğum gününü düzenlediği için bin pişman olur.

PARAMPARÇA OYUNCULARI

Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay, Ahu Yağtu, Nursel Köse, Alina Boz, Leyla Tanlar, Tolga Tekin, Hümeyra, Şükran Ovalı, Burak Tozkoparan, Civan Canova, Ertuğrul Postoğlu, Elvin Aydoğdu, Aslıhan Kapanşahin, Efecan Şenolsun