Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerini Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü'nün paylaştığı Yüksek Sosyete 2. son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde; Cansu; Oliva’da çalışmaya başladığı ilk gün başını belaya sokar. İşte Yüksek Sosyete 2. bölüm ayrıntıları...

YÜKSEK SOSYETE 2. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?
Takipçileriyle 2'inci randevusuna çıkan Yüksek Sosyete'de olaylar şöyle gelişti: Ait olduğu yeri ve insanları arayan Cansu; Oliva’da çalışmaya başladığı ilk gün başını belaya sokar.  Onu kurtarabilecek tek kişi Kerem'dir ama Cansu, onun şartlarına uymaz. Mert’in  yer değiştirme teklifini kabul eden Kerem; Yüksek Sosyete dünyasına alışmaya çalışırken hem Mert’le hem ailesiyle hem de Cansu'yla ilgilenmek zorundadır.

YÜKSEK SOSYETE İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?
Yüksek Sosyete’nin en tanınmış ailelerinden birinin kızı olan Cansu, kendine yeni bir hayat kurmak için karşısına çıkan işaretleri takip etmeye başlar. Kerem ise varlıklı bir aileye hizmet ederek büyümüş, emektar bir çiftin tek oğludur. Kerem, hayallerini gerçekleştirmek için çocukluk arkadaşı Mert’le bir aylığına yer değiştirmeyi kabul eder. Cansu ve Kerem’in yolları tam da bu anda kesişir. İkisinin de gerçek kimliklerini sakladığı bir dünyada, belki de aşk tüm farkları, sınıfları, kaderi yener.