Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Show TV ekranlarının fenomen dizisi Aşk Laftan Anlamaz 5. yeni bölümünün ardından 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde; Hayat’ın Murat'ı Didem ile Murat’ın da Hayat'ı Cenk'le görmesi sonrası ikili, aralarına buzdan bir duvar ördü...İşte Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm fragmanı ve 5.bölüm full bölümleri...

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 6. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle 5'inci randevusuna çıkan Aşk Laftan Anlamaz'da olaylar şöyle gelişti: Hayat, Murat'ı Didem ile Murat da Hayat'ı Cenk'le gördükten sonra aralarında buzdan duvarlar örülür. Üstelik Hayat, yaşadığı kötü olayı Murat'tan saklar. Didem ve Murat'ın göl evinde çekilen samimi pozları gazeteleri doldurur. Azime bunun üzerine heyecanlanır ve Didem'le tanışmak ister.

Murat ise son derece sinirlidir ve kendini aklamaya çalışır. Sarte, konsept fikri için çalışmalara devam etmektedir. Murat ve Doruk, tasarımcılardan gelen hiçbir fikri beğenmedikleri için iş başa düşer. Tuval ve Hayat da ekibe dahil olur. Murat, Tuval sayesinde fotoğrafları kimin basına verdiğini öğrenir. Doruk, Hayat'ın yaşadıklarını biliyordur. Bunu abisiyle paylaşıp Cenk'in gerçek yüzünü gösterecek midir?..

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 4. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 4. bölümünde; Suna, Didem’den kurtulmak için Hayat’ı arar. Murat’a bir kez daha yalan söylemek zorunda kalan Hayat, soluğu Suna’nın evinde alır. Didem’in yine bir olay yaratacağını düşünürken üzgün yüzüyle karşılaşır. Didem her şey için çok pişman olduğunu söyler ve Hayat’tan özür diler. Ertesi gün mutlu bir şekilde işe gelen Hayat, Murat’ın soğukluğuyla karşılaşır. Çünkü Hayat’ın dün söylediği küçük yalanı öğrenmiştir.

Şimdi Hayat, Murat’ın gönlünü almaya çalışmaktadır. Doruk, bir iş anlaşmasının ortasındayken, sözleşmedeki bir açığı fark eden Murat’la karşı karşıya gelir. İki kardeş ilk kez kavga ederler. Doruk son derece sinirlidir. Murat ise üzüntüsünü belli etmemeye çalışır. Didem’in doğum günü için tüm ekibin dahil olduğu bir etkinlikte, Murat ve Hayat aynı takıma düşerler. Didem’in Cenk adındaki arkadaşı ise sürekli Hayat’ın peşindedir. Durumu fark eden Murat iyice gerilir. Fakat Cenk pes etmez. Hayat kendini korumaya çalışsa da ondan kurtulamaz. Yanlış anlaşılmalar daha büyük gerilimlere sebep olacaktır.