Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Ünlü isimlerin farklı kılıklara girdiği programın bu bölümünde, Demet Akalın, İrfan Değirmenci, Ümit Karan, Nurseli İdiz, Seray Sever, Dilber Ay ve Emel Müftüoğlu vatandaşları şakalayacak.

SHOW TV’nin ilk bölümüyle milyonları güldüren ve reytinglere damga vuran şaka programı “O Bana Çok Benzer”de, Demet Akalın, İrfan Değirmenci, Ümit Karan, Nurseli İdiz, Seray Sever, Dilber Ay ve Emel Müftüoğlu, farklı mesleklerde vatandaşların karşısına çıkıp onları şakalayacaklar. Ali Poyrazoğlu’nun sesiyle renk kattığı programda kahkaha tufanı Demet Akalın’la başlayacak. Ünlü popçu, dilim pizza satan bir işletmede karşımıza çıkacak. Pizzaları önce tadıp sonra satacak olan şarkıcı, müşterileri Demet Akalın olmadığına ikna etmeye çalışacak.

VEJETARYEN KASAP İRFAN DEĞİRMENCİ!

Ünlü haberci İrfan Değirmenci’nin bir süpermarketin kasap reyonunda çalışan vejetaryen bir kasap rolüne bürüneceği programda, Galatasaray’ın ve milli takımın eski futbolcusu Ümit Karan, bir spor mağazasında satış görevlisi, ünlü oyuncu Nurseli İdiz, bir gözlük mağazasında satış sorumlusu, oyuncu ve sunucu Seray Sever, zayıflatan yüz kremi üreten ve bu kremi “Le Cici” markasıyla piyasaya süren girişimci, fantezi müziğin ünlü ismi Dilber Ay, bir tavukçuda garson, sevilen şarkıcı Emel Müftüoğlu ise kına malzemeleri satan bir mağazanın satış görevlisi kılığına bürünecek. Show TV 21.30