Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe ve Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı Bodrum Masalı 5. bölümüyle dün akşam izleyicisiyle buluştu. Dünkü bölümün ardından 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Bodrum Masalı 6. bölüm fragmanı ve bölüm özeti...

BODRUM MASALI 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kanal D'de ekranlara gelen Bodrum Masalı'nın 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ateş, Uzay ile yüzleşiyor! Bodrum Masalı yeni bölümüyle Perşembe akşamı izleyicisiyle buluşacak.

BODRUM MASALI 5. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Cahit, Uzay’ın yardımı ile Alara’yı bulur. Ateş’ten hesap sormak niyeti ile harekete geçer. Yıldız, Ateş’i korumak uğruna Ceyda ve Cahit ile de mücadele edecektir. Şule, Faryalı’nın Yıldız’a hala aşık olduğundan şüphelenmektedir. Kıskançlık içinde ne yapacağına karar vermeye çalışır. Faryalı ise Evren’in otelin aleyhinde çalıştığını fark eder ve Evren’e karşı tavır alır. Evren, planlarını gerçekleştirebilmek ve otelde söz sahibi olmak için çabalamaktadır. Bu uğurda herkesi ve her şeyi kullanmaya hazırdır.

Kelebek, uzun zamandır boş duran bir plaja kafe açma hayali kurmaktadır. Bu hayaline Ateş, Su ve Aslı da ortak olurlar ancak bu iş zannettikleri kadar kolay olmayacaktır. Uzay ve Cenk’in de bu girişimi baltalama istekleri gençlerin masum girişimini iyice zorlaştıracaktır.