Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrolleri Demet Özdemir ve Furkan Palalı'nın üstlendiği No: 309 dizisi, 23. bölümüyle dün akşam bir kez daha seyircisiyle buluştu. Yeni bölümde Lale'nin rahatsızlanması herkesi hastanede bir araya getirir. İşte No: 309 23. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti..

NO: 309 23. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Lale’nin rahatsızlığı herkesi hastanede bir araya getirir. Yaşadıkları duygusallık ile Yıldız ve Songül barışır. Ayrı numarası yapan Onur ve Lale’yi de barıştırırlar. Onur ve Lale yaşayacakları eve anneleriyle birlikte gelip onların da fikirlerini alır.

Onur’un doğum günü yaklaşmıştır. Lale ona özel bir gece hazırlar. Lale’nin hazırladığı sürprizlerden etkilenen Onur çok mutlu olmuştur. Bu özel gece ikisini daha da yakınlaştırır. Nikah için gün sayan Onur ve Lale’nin heyecanı gittikçe artmaktadır.

NO: 309 22. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Ayrı ev konusunda tartışan Yıldız ve Songül’ü barıştırmaya çalışan Onur ve Lale ne yapacaklarını bilemezken yardımlarına Haluk yetişir. Hep birlikte, ikisini barıştırmak için bir plan yaparlar.

Ama iki anne de inatçı olduğu için, işleri düşündüklerinden çok daha zordur. Bu arada ilişkileri mutlu devam eden Onur ve Lale, yaşayacakları eve karar verirler. Acaba annelerini barıştırıp, onları bu kararlarına ikna edebilecekler midir?

OYUNCU KADROSU

Demet Özdemir – (Lale Yenilmez)
Furkan Palalı – (Onur Sarıhan)
Sumru Yavrucuk – (Songül Şen)
Nurşim Demir – (İsmet Sarıhan)
Gökçe Özyol – (Kurtuluş Yorulmaz)
Cihan Ercan – (Erol Sarıhan)
Özlem Tokaslan – (Yıldız Sarıhan)
Suat Sungur – (Fikret Sarıhan)
Sevinç Erbulak – (Betül Sarıhan)
Beyti Engin – (Şadi Sarıhan)
Fatma Toptaş – (Nilüfer Yorulmaz)
İrem Helvacıoğlu – (Pelinsu Yalın)
Pelin Uluksar – (Nergis Yenilmez)
Murat Tavlı – (Samet Yetiş)
Ceren Taşçı – (Filiz Sarıhan)
Fatih Ayhan – (Doktor Onur Saygın)
Eda Özel – (Şebnem Yalın)
Ömrüm Nur Çamçakallı – (Gülşah Yorulmaz)