Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Kadrosunda Oya Başar, Keremcem, Ezgi Asaroğlu ve Ceren Moray'ın yer aldığı O Hayat Benim, 126. defa izleyicisiyle buluşuyor. Bu haftaki bölümde neler yaşanacak? İşte O Hayat Benim 126. bölüm fragmanı ve özeti...

O HAYAT BENİM YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Birbirini dünyalar kadar seven iki insan böyle af dilemez mi hataları için? Peki ya aşk bitmiş, geriye sadece kin ve para pazarlığı kalmışsa... “Senin aşkın da yalan... Senin bakışların da yalan... Sen her şeyin yalan!” Efsun ve Arda bu iki duygunun arasında gidip gelirken, Zeynep de Arda’yı elinde tutmak, bir daha Efsun’a kaybetmemek için her şeyi göze almaktadır.

Efsun’un yanında sadece Orkun kalmıştır. Bahar’ın Atahan Holding’i ayağa kaldırmak için planladığı büyük reklam kampanyasında da manken olarak Zeynep’in yer almasını sağlar Arda...

Hülya ile Asım’ın düğünü de yaklaşıyordur. Ve Kenan’ın yeniden sahneye çıkması, Efsun’la Arda’nın ilişkisinde de her şeyi inceldiği yerden koparmak üzeredir.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Bahar’ın önünde zorlu bir tedavi süreci... Yanındaysa kızının ve kocasının sonsuz sevgisi vardır. Ateş, Bahar’la Nuran’ın gerçek evlerine, yani Atahanların konağına dönmesini sağlamayı bir onur meselesi yapmıştır! Efsun’u terk eden Arda da konağa yerleşmek ister.

Eski Arda Atahan’ın dönüşüdür bu! Holdingde Behçet’in karşısında güçlü bir Atahan ittifakı oluşmaktadır. Bahar da Mehmet Emir ve Ateş için yol gösterici olur bu savaşta... Orkun ise Efsun’un hayatını her anlamda darmadağın etmiştir. Sadece Arda değil, Sultan ve tüm mahalle de Efsun’a sırtlarını döner.

Arda’yla Efsun’un ayrılığı, Zeynep’in çoktandır bastırdığı hislerini de yeniden alevlendirmektedir. Efsun dibe batarken, Orkun onun karşısına bu kez gerçek yüzüyle ve karanlık bir teklifle çıkacaktır.

124. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Bahar ameliyat masasında... Ateş ise ensesine dayanmış silahla... İkisi de ölümün eşiğinde! Nuran savunmasız... Efsun yıkılmış bir vaziyettedir... Bunca felaketin arasında Toros da Hülya’nın kırk altı raporunu iptal ettirip onu hapse atabilmek için harekete geçmiştir.

Ne Mehmet Emir’in ne de Kenan’ın gücü Hülya’yı korumaya yetiyordur... Efsun, Bahar’a verdiği sözü tutup hamile kalabilmek için tedavi görmeye başlar. Ama onun umutları da hızla tükenmektedir. Ve hayata hırsla tutunmaya çalışırken karşılarına yeni biri çıkar.

Efsun’a zenginlik ve başarı vaat eden Orkun Baytan adlı iş adamı, onun değer verdiği başka şeyleri kaybetmesine sebep olmak üzeredir. Her şeyden ve herkesten önemlisi de Arda’yı!