Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Kurgudan uzak, sadece ülke gerçeklerini ve terörle mücadelenin kritik olaylarını barındıracak olan İsimsizler, bu akşam seyircinin karşısına çıkıyor. Peki İsimsizler ilk bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İsimsizler oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? İşte İsimsizler dizisi hakkında tüm detaylar...

İSİMSİZLER İLK BÖLÜM FRAGMANI VE DİZİ KONUSU

Fatih Keskin, genç bir diplomattır. Yeni görev yerine gitmeye hazırlanırken Güneydoğu’daki önemli ilçelerden biri olan Virankaya’nın Kaymakamı Orhan Yağız’ın hain bir saldırı sonucu şehit edilmesi, kararını değiştirir. Amirleri ve ailesi, onu bu kararından döndürmek istese de başaramazlar.

Virankaya’da 7 kişilik bir ekip oluştururken, hem terörle mücadele etmeyi hem de Kaymakam suikastının perde arkasını çözmeye çalışır. Fatih Keskin, Güneydoğudaki teröre karşı mücadelede kendisiyle omuz omuza savaşacak 7 cesur adam seçer.

Onlarla yürüyeceği tehlikeli yolculukta sadece teröristlerle mücadele değil, terörü organize eden uluslararası ilişkileri de çözmek gibi bir görev üstlenir. Bunu yaparken de yolu genç Doktor Elif ve onun çevresinden ayrılmayan bölgedeki kaosun mimarlarından  Otto ile kesişir.

Kaymakam suikastının ilk ipuçlarına ulaşırken,  terör örgütü de Fatih’in ilk görev gününde ilçeyi ele geçirmek amacıyla büyük bir saldırıya hazırlanmaktadır. Bu saldırıda devlet içine sızmış paralel yapı ajanları, yabancı istihbaratçılar ve terör örgütü kol koladır.

İSİMSİZLER OYUNCU KADROSU

Oyuncu Karakter
Uğur Güneş Kaymakam Fatih
Bülent Alkış Özel Harekat Polisi Hasan
Algı Eke Doktor Elif Toprak
Sedat Mert Özel Kuvvetler Yüzbaşı Olcay
Taner Ertürkler Terörle Mücadele Polisi Ahmet
Volkan Keskin İstihbaratçı Kürşad
Çağkan Çulha Özel Harekat Polisi Murat
Musab Ekici Makam Şoförü Derman
Sera Kutlubey İstihbaratçı Seher