Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

SHOW TV'nin Pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi İçerde, bu akşam ekrana gelecek yeni bölümüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümde İçerde'de son oyun başlıyor. İşte İçerde 36. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair detaylar...

İÇERDE 36. BÖLÜM FRAGMANI VE YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ekranların fenomen dizisi ‘İçerde’nin yeni bölümünde gerilim tırmanacak. İzleyicilerin ilk bölümden bu yana heyecanla beklediği büyük anın, Sarp ve Mert’in kavuşmasının ardından son oyun başlayacak. Yılmaz Kardeşler, hayatlarının en zorlu mücadelesini verecekler.

Çocukluk yıllarında sayısız anı biriktirebilecekken, birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan Sarp ve Mert, Celal’e karşı omuz omuza savaşacaklar. Kardeşi kardeşe kırdırmaya çalışan Celal’in hesabını kapamak üzere harekete geçen kardeşlerin, büyük gerçeği nasıl öğrendikleri yeni bölümde cevap bulacak.

REKOR İZLENME ORANI! SARP VE MERT KARDEŞ OLDUKLARINI NASIL ÖĞRENDİLER?

Bölümün yayınlanan ilk fragmanı, büyük heyecan yarattı. Son kez ezeli düşman olarak karşı karşıya gelen Yılmaz Kardeşler’in, Coşkun’un “Umut’sun sen Mert!” sözüyle büyük gerçeği öğrendiği fragman; sadece 2 günde “showtv.com.tr” ve “Youtube” gibi dijital mecralarda ve sosyal medyada 5 milyon izlenmeyi geçerek bir rekora imza attı.

CELAL İLE KUDRET ARASINDAKİ BÜYÜK HESAPLAŞMADA SON RAUNT

Yeni bölümde Sarp’ın kaçmasını sağlayarak gelişmeleri uzaktan izleyen Kudret, oyuna yeniden dahil olacak. Celal’in mahallesine gelerek ona meydan okuyan Kudret, yılların biriktirdiği hesabı kapamak üzere harekete geçecek.

Hayattaki tek değerli varlığını, sevdiği kadın Nermin’i kaybettikten sonra kaybedecek bir şeyi kalmayan Kudret, beklenmedik hamlesiyle Celal’i savaşın içine çekecek. Nefeslerin tutulacağı bu son hesaplaşmada iki ezeli düşmandan biri için gün tekrar doğmayacak.

"İÇERDE"N BİRİ OLMAYA NE DERSİNİZ?

Ekranlara ve sosyal medyaya damga vurmakla birlikte sosyal sorumluluk alanında da örnek olan ‘İçerde’ dizisi, ‘Minik Kalpler İçerde’ kampanyasına son hızla devam ediyor. Bugünün çocuklarına umut olan ‘İçerde’ oyuncularının unutulmaz kıyafetleri ve aksesuarları 29 Mayıs Pazartesi (yarın) gününden itibaren Tekirdağ’da kurulacak MİKA-DER ve İÇERDE Spor Rehabilitasyon Merkezi için Dolap uygulaması üzerinden satışa çıkarılacak.

Mert’le özdeşleşen parkası, Sarp’ın korkusuz, gözüpek karakterini vurgulayan deri ceketi ve Melek’in şıklığına ışıltı katan takılarının satışa sunulacağı bu özel bağış hareketi ile hem ‘İçerde’n biri olabilir hem de minik kalplere güzel bir gelecek verebilmek için harekete geçebilirsiniz.

"İçerde"nin soluksuz izlenecek yeni bölümünde Sarp ve Mert, kardeş olduklarını nasıl öğrendi, Celal ile Kudret arasındaki büyük savaş nasıl sonuçlanacak gibi sorular cevap bulacak.