Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Star TV'de yayınlanan başrollerini Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren ve Nergis Kumbasar'ın paylaştığı Türk Malı dizisi 4. son bölümüyle ekranlara gelecek. Komedi ve kahkahanın bol olduğu yeni bölümde Erman, Bakiye'yi kurtarmak için, o'nun sevgilisi rolüne giriyor. İşte Türk Malı 4. son bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...

TÜRK MALI 4. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eymen Kuzu’nun kötü kalpli nişanlısı Şehnaz, Bakiye’yi evden göndermek için yeni bir plan yapıyor ve Bakiye’nin “sahte dadı” olduğunu söyleyerek, o’nu işten attırmaya çalışıyor. Bakiye, çocuklarla vedalaşırken; Erman, Bakiye’nin yardımına yetişiyor ve o’nun sevgilisi olduğunu söyleyerek o’nu kurtarıyor.

Yan komşular Bahattin ve Şaduman cephesinde de sular bir türlü durulmuyor. Seksi ve güzel Valeri’yi kendi evine transfer etmeyi kafaya takmış olan Bahattin, kendi hizmetçileri Hidayet ile Erman’ın aralarını yapmak için bahçede bir mangal partisi düzenliyor. Ama bütün komşular aynı partiye doluşunca, işler hiç de planladığı gibi gitmiyor.

Diğer yan komşular, modern çiftimiz Onur ve Deren, Kuzular’a karşı “site içi ittifak arayışına” girişiyorlar ve Bahattin-Şaduman çiftini kendi yanlarına çekmek için onlar’la yakınlaşmak istiyorlar; ama bir kez daha bu planları kendi ellerinde patlıyor.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Erman Kuzu, amcasının oğlu Eymen’den emanet aldığı “zengin hayatına” alışmakta büyük zorluk çekmektedir. Bir yandan problem çocuk yeğenleri ile uğraşırken, diğer yandan da çocukların çatlak dadısı Bakiye’ye karşı kıyasıya bir “otorite savaşı” vermektedir.

Bakiye, her ne kadar en başta Erman’a karşı bir duruş sergilese de; Eymen’in nikah masasında bırakıp kaçtığı uzatmalı nişanlısı Şehnaz’ı da evde hakimiyet kurmak için her türlü numarayı çevirmeye başlayınca; Bakiye de, Erman’a yanaşmak zorunda kalıyor.

Şehnaz, koyu Trabzonlu olan babasının Eymen’i görmeye geleceğini söyleyince, evde işler karışır. Çünkü Eymen, hala firardadır. Bunun üstüne Şehnaz, Erman Kuzu’dan, bir akşamlık Eymen kılığına girmesini ve babasının karşısına Eymen gibi çıkmasını ister.

Bu rol belki de Erman için hayatının rolü olacaktır.

Bakiye de, evin asıl sahibi Eymen’in yolunu gözleye dursun, çocuklar için daha iyi bir dadı olmanın yollarını aramaya başlar ve ilk adım olarak çocukların velisi olarak okul müdürü ile veli toplantısına gider. Erman da, çocukların amcaları olarak Bakiye ile birlikte gider.

Müdür, çocukların okulda ne kadar yaramaz ve disiplinsiz olduklarını söyleyince; bizim ikili birer Amca ve Dadı gibi değil, tam bir ebeveyn gibi davranarak çocukları hizaya getirmek için evde “internet yasağı” başlatırlar.

Yan evde oturan neşeli çift Bahattin ve Şaduman cephesinde de kırk yıllık evliliğin sonunda başlayan “kedi-fare” kovalamacı tüm eğlencesiyle sürmektedir. Bahattin, komşu evin güzel ve seksi hizmetçisi Valeri’nin işten ayrılmak istediğini ve kendine yeni iş bakındığını söyleyince; Bahattin, bu habere çok sevinir ve Valeri’yi kendi evlerine transfer edebilmek için hemen bir plan yapar.

Bahattin, evdeki 20 senelik hizmetçileri Hidayet’in eğer evlenirse, evden ayrılacağını öğrenince hemen Hidayet’e “acil kısmet arayışına” başlar. Bahattin’in ilk hedefi, sitenin kendini CIA ajanı sanan güvelik görevlisi Rıfkı olacaktır.

Bu sırada Şaduman da, bir gün gerçek bir sahneye çıkıp, gerçek bir assolist olabilmek için her türlü yolu denemeye devam etmektedir.

Diğer yan evde oturan, yeni evli çiftimiz Onur ve Deren de, kendi yaşam tarzlarına tam zıt olan komşularından uzak durabilmek için yeni planlar peşindedirler. Psikolog Onur, “Erman Kuzu’dan daha berbat bir adam olarak” o’nu sindirme planı yapar. Ama Deren’in çalıştığı ajansın sahibi ile hanımının o akşam genç çifte misafirliğe gelecek olmaları işleri karıştırır.

Onur, Erman Kuzu taklidi yaparken, Deren’in patronuna yakalanınca; Deren’in tüm kariyer planları alt üst olur ve bir kez daha Onur’un bu planı da kendi elinde patlamış olur.

TÜRK MALI OYUNCULARI

Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül ve Buse Narcı’yı bir araya getiren proje, uluslararası standartlardaki çekim kalitesi ile yeniden milyonlarca kişinin gönlüne taht kurmaya hazırlanıyor.

ERMAN KUZU (ŞAFAK SEZER)

Emekli postacı, yeni özel halk otobüsü şoförüdür. Eski eşi Abiye'den ayrılmış, dul ve iki çocuk babasıdır. Oldukça vatansever, sözünün eri olan Erman, dürüstlüğe de büyük önem verir. Örf ve adetlerin uygulanması konusunda hassas yüzde yüz Türk Malı bir Aadolu Delikanlısıdır.

BAKİYE ÇEKİRDEK (HASİBE EREN)

Eskiden süper market kasiyerliği yapan hiç evlenmemiş Bakiye, şimdi dünyanın en tembel ama tatlı dadısıdır. Hayalinde zengin bir koca bulmak ve anne olmak olan Bakiye; popüler kültür konusunda hakim olduğunu düşünen, neşeli, enerjih, komik, rengarenk bir kadın.

BAHATTİN SÜMBÜL (MEHMET ALİ ERBİL)

80'li yıllarda, ünlü bir piyanist şantörken, sosyetik ailelerin birinin kızı ile evlenerek iç güveyi olan Bahattin; kayın pederinin fabrikasındaki işinden emekli olunca evde karısıyla vakit geçirmekten bıkar. Çapkın, komik özellikle de çok talihsizdir.

ŞADUMMAN SÜMBÜK (NERGİS KUMBASAR)

Geçmişte sosyetenin en gözde kızlarınan biri olan Şaduman; zengin bir aileden geldiği için hiç çalışmamıştır. Her daim havalı ve bakımlı olan Şaduman'ın kötü sesine rağmen en büyük hevesi bir diva olmaktır. Kocası Bahattin'in çapkınlıklılarını yakalayıp cezalandırmaksa bir diğer hobisi olmuştur.