Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Cuma akşamları SHOW TV'de ekranlara gelen ve büyük beğeniyle izlenen Kalp Atışı'nın 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Ziyanur ve Süleyman karşı karşıya geliyor! İşte Kalp Atışı 9. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair detaylar...

EYLÜL, İLİŞKİLERE İNANMADIĞINI SÖYLEYEREK OĞUZ'U REDDEDİYOR!

Show TV'nin beğeniyle izlenen dizisi Kalp Atışı’nın 9. bölüm tanıtımı yayınlandı. Ziyanur ve Süleyman’ın karşı karşıya geldiği; Eylül’ün ilişkilere inanmadığını söyleyerek Oğuz’u reddettiği ve hastanenin savaş alanına döndüğü gerilim dolu sahnelerden oluşan tanıtım büyük heyecan yarattı.

Cuma günleri ekrana gelen ve izleyenleri ekran başına kilitleyen Kalp Atışı’nın dokuzuncu bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

KALP ATIŞI'NIN BİR ÖNCEKİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Kalp Atışı’nın Cuma akşamı ekrana gelen sekizinci bölümünde;

Oğuz, Eylül’den hoşlandığını itiraf etti. Sinan kötü planlarını devreye sokmaya başladı ve Eylül’ü hastaneden attırmak için Eylül’ün daha önce müdahale ettiği eski bir hastayı kullandı. Hastanede çalışan Sibel hemşirenin intiharı başta Eylül olmak üzere herkesi sarstı.

Üvey annesinin hastaneye kaldırılmasıyla, kardeşinin ailesine şiddet uyguladığını anlayan Oğuz ise büyük bir şok yaşadı. Mehmet’e gelen telefon, borçlarının Eylül için büyük bir tehlike yaratacağını gösterdi. Tüm bu gerginliklerin ardından Ali Asaf’ın masalları andıran sürprizi ise bölüme damga vurdu.

Ali Asaf, sahilde Eylül için çok özel bir yemek hazırladı. Ali Asaf ve Eylül herkesten uzak, başbaşa romantik anlar yaşadı. İkilinin yakınlaştıkları sırada üzerlerine gelen bir ışıkla büyük bir şaşkınlık yaşadıkları final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Erdem Kaynarca ve Vedat Erincin eşlik ediyor.

Kalp Atışı’nın merakla beklenen yeni bölümü 25 Ağustos Cuma günü saat 20.00'de Show TV'de!

KALP ATIŞI OYUNCU KADROSU

Gökhan Alkan (Ali Asaf Denizoğlu karakteri)

Öykü Karayel (Eylül Erdem karakteri)

Ege Kökenli (Bahar Tunç karakteri)

Ali Burak Ceylan (Oğuz Dağçakrak karakteri)

Hakan Gerçek (Doktor Sinan Tunç karakteri)

Fatih Dönmez (Doktor Selim Can karakteri)

Barış Aytaç (Fatih Yılmaz karakteri)

Burcu Türünz (Esma Sancak karakteri)

Başar Doğusoy (Samet Tok karakteri)

Selahattin Paşalı (Alp Sungur karakteri)