Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Medya Kanallar Felipe Melo'dan yayıncı kuruluşa sert tepki!

    Galatasaray'ın Brezilyalı oyuncusu Felipe Melo, 0-0 berabere kaldıkları Kardemir Karabükspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. Felipe Melo neden puan kaybettikleriyle alakalı, ''Çok zor bir maç olacağını biliyorduk. Mutlaka kazanmamız gerekiyordu. Takım bugün elinden geleni yaptı. Burak'ın pozisyonu penaltı diye düşünüyorum ama yine de görmek lazım. Son golü bulamadık. Golü bulamayınca puan kaybediyorsunuz.'' dedi.

    Felipe Melo ilk yarı sonrasındaki itirazlarını soran yayıncı kuruluş muhabiri Pınar Argun'a sert bir cevap verirken, ''Açıkçası bunu yorumlamak benim görevim değil. Siz daha iyi biliyorsunuz. Başka takımlara olduğunda gösteriyorsunuz.'' şeklinde cevap verdi. Melo'nun burada sesinin yükselmesi dikkat çekti.

    Felipe Melo'nun sesini yükseltmesi Depar programında yorumculuk yapan Okay Karacan ve Tümer Metin'i de kızdırdı.

    Karacan, "Biz elimizdeki pozisyonları değerlendiriyoruz, açıkçası niye böyle yaptığını anlayamadım" dedi. Tümer Metin ise, "Vurun abalıya gibi bir şey var. Programa müdahale gibi görüyorum ve bu durum canımı sıkıyor açıkçası. Bir yerlere laf yetiştirmekten ziyade neden puan kaybettiklerine baksınlar bunun cevabını bulsunlar" dedi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ