Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Müge Boz ile Caner Yıldırım'ın aşk pozu - Magazin haberleri
    1

    Instagram'ı aktif kullanan Müge Boz, eşi Caner Erdeniz ve kızı Vina ile neşeli anlarını takipçilerinin beğenisine sunuyor.

    2

    "EN ÇOK HOŞUMA GİDEN ŞEYLERDEN BİRİ"

    35 yaşındaki oyuncu, Instagram'dan Erdeniz'le birbirlerine sarıldıkları bir kareyi paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

    Caner’in ilişkimizin başlarından beri söylediği, en çok hoşuma giden şeylerden biri bu kelimeler sanırım, "Sevgi her şeydir" ara ara durup söyler...

    3

    "HER ŞEY SEVGİYLE BAŞLAR"

    En kötü hissetiğin anda hatırlatır, "Her şey sevgiyle başlar" diye... Bu fotoğrafta yüksek dozda sevgi içerir. Siz de sevdiklerinize kocaman sarılmayı ihmal etmeyin.

    4

    Müge Boz'un aşk pozu kısa sürede binlerce beğeni aldı.

    5

    Boz, basketbolcu Caner Erdeniz'le 13 Haziran'da Barselona'da evlendi. Aynı yıl kasım ayında anne olan oyuncu bebeğin cinsiyetini doğumda öğrenmişti.

    6

    KIZININ ADINI BÖYLE DUYURMUŞTU

    Çift, bebeklerine "Vina" ismini vereceklerini açıklamıştı. İkili, çocuklarının adını dövme yaptırmıştı. Oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

    7

    "HAYATIMDA YAPTIRDIĞIM İLK DÖVME"

    En başından beri, daha ortada portakalın vitamini bile yokken bebeğimizin ismi belliydi. 'Aşkımızı yaşarken, gözlerimizin içine bakarak dinlediğimiz bu şarkı, ilerde bebeğimizin ismi de olmasın mı?' dedik. Hayatımda yaptırdığım ilk dövme buydu... Hikayede geçen şarkının ismi Finnebassen- Vi Nå...

    8

    Öte yandan Vina, Norveççe "Biz şimdi" anlamına geliyor.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ