Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Fenomen dizi Payitaht Abdülhamid'de heyecan durulmuyor. Sultan Abdülhamid'i Bülent İnal'ın canlandırdığı Payitaht Abdülhamid, her hafta izleyenleri ekrana kilitliyor. Payitaht Abdülhamid 128. bölümde neler oldu? Takipçileri tarafından ilgiyle takip edilen Payitaht Abdülhamid 129. bölüm fragmanı izle

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 129. BÖLÜM FRAGMANI

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 128. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sultan Abdülhamid devlete sadık ailelerin ölümündeki perde arkasını öğrenmeye çalışır. Manyas için çember artık daralmaktadır. Manyas, sultanın üzerine gelmesinden endişe etmektedir. Tüm bunlar yaşanırken Abdülhamid tespit ettiği telefon üzerinden bir sürprizle karşılaşır. Eşref Aziz artık yeni düşmanı ile karşı karşıyadır. İntikam için Payitaht’a gelen düşmanının yöntemleri bugüne kadar karşılaştıklarından farklıdır. Söğütlü, Nadir ve Asaf’ı kurtarmak için çaba sarf edecek olan Eşref Aziz’i pek çok zorluk beklemektedir.

Bidar hayatındaki en değerli varlığı, hünkarı hayal kırıklığına uğratmıştır. Yaptığı hatanın telafisi olmadığını da bilmektedir. Cezasını kendi verir. Naime ne kadar çabalasa da annesini verdiğini karardan döndüremez. Bidar haremde taşları yerinden oynatır, Abdülhamid’in saadeti için kimsenin aklına gelmeyen bir şey yapar.