Üye Girişi
Arama
Arama

HABERTÜRK SİNEMA PORTALI

Samuel L. Jackson'dan oyunculuk dersi
02 Kasım 2017 Perşembe

Kariyerine emin adımlarla devam etmek isteyen ya da oyunculuk alanında bir şeyler yapmak isteyenler için güzel haberlerimiz var... Usta oyuncuların izinden gitmek artık kolay!

Pulp Fiction, The Kingsman Golden Age gibi sayısız yapımda yer alan Samuel L. Jackson genç oyunculara 90$ karşılığında profesyonel oyunculuk dersi verecek. Usta oyuncu, oyunculuk dersleri yanında senaryo analizi, ses kullanımı, audition gibi dersler de vererek genç yeteneklerin profesyonel olmalarına olanak sağlayacak.

 

Konuyla ilgili Jackson "Derslerde öğrencilerin insanları inandırma konusunda neler yapabileceklerinin sınırı olmadığını öğrenmelerini umuyorum. Eğitimin sonunda, bir odaya girip kendilerini en iyi şekilde sunabilecekleri ve sonucunda mutlu olacaklar" açıklamasında bulundu.

Samuel L. Jackson haricinde daha öncede proje kapsamında Aaron Sorkin senaryo, Martin Scorsese ile yönetmenlik, Steve Martin ile komedi ve Shonda Rhimes ile televizyon yazarlığı konusunda çeşitli kurslar verildiğini de belirtelim.

Oscar'a aday gösterilmiş Samuel L. Jackson'dan oyunculuk kursu almak isteyenler, kursa ait videoyu aşağıda izleyebilirler:

Paylaş
Siz
Yorumunu yaz
2000
YENİ VİZYONDAKİLER
Mehmet Açar
Türk usulü korku şovu: Siccin 5
Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Habertürk Gazetecilik A.Ş.