Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Savaş
Mustafa Savaş
AK Parti AK Parti
Özlem Çerçioğlu
Özlem Çerçioğlu
CHP CHP
Süleyman Hışıroğlu
Süleyman Hışıroğlu
DSP DSP
Abdullah Bezci
Abdullah Bezci
BTP BTP
İrfan Ertel
İrfan Ertel
TKP TKP
Fatih Karahan
Fatih Karahan
SP SP
Yalçın Büyükdağlı
Yalçın Büyükdağlı
VATAN VATAN
BOZDOĞAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ufuk Altıntaş
Ufuk Altıntaş
AK Parti
Salim Tümer Apaydın
Salim Tümer Apaydın
CHP
Talha Kayaoğulları
Talha Kayaoğulları
SP
Uğur Aykaç
Uğur Aykaç
VATAN
BUHARKENT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Erol
Mehmet Erol
AK Parti
İbrahim Demir
İbrahim Demir
BTP
Nuri Kavas
Nuri Kavas
SP
Can Karabalcı
Can Karabalcı
VATAN
Yusuf Vural
Yusuf Vural
İYİ Parti
ÇİNE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Celal Özden
Celal Özden
AK Parti
Enver Salih Dinçer
Enver Salih Dinçer
CHP
Adnan Sever
Adnan Sever
BTP
Hakan Esgin
Hakan Esgin
SP
Ahmet Zühtü Soydar
Ahmet Zühtü Soydar
DP
Bahti Akar
Bahti Akar
VATAN
DİDİM İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mümün Kamacı
Mümün Kamacı
AK Parti
Ahmet Deniz Atabay
Ahmet Deniz Atabay
CHP
Reyhan Güner
Reyhan Güner
DSP
Hüseyin Güven
Hüseyin Güven
BTP
Kadir Uşar
Kadir Uşar
SP
Muhammet Candan
Muhammet Candan
BĞMSZ
Erinç Çümen
Erinç Çümen
BĞMSZ
Deniz Pekşen
Deniz Pekşen
VATAN
KOÇARLI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Nedim Kaplan
Nedim Kaplan
AK Parti
Mutlu Öztürk
Mutlu Öztürk
CHP
Mustafa Çamoğlu
Mustafa Çamoğlu
BTP
Erkan Kılınç
Erkan Kılınç
SP
Onur Altınkaynak
Onur Altınkaynak
VATAN
KÖŞK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Nuri Güler
Nuri Güler
AK Parti
Kemal Togil
Kemal Togil
DSP
Sezai Çamoğlu
Sezai Çamoğlu
BTP
Niyazi Arslan
Niyazi Arslan
SP
Tekin Biliceli
Tekin Biliceli
BĞMSZ
Tayfun Suh
Tayfun Suh
HDP
Osman Terzi
Osman Terzi
VATAN
Veli Tuna
Veli Tuna
İYİ Parti
KUŞADASI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Fuat Akdogan
Fuat Akdogan
AK Parti
Ömer Günel
Ömer Günel
CHP
Hayrullah Susar
Hayrullah Susar
DSP
İbrahim Sever
İbrahim Sever
BTP
Mahsum Bulan
Mahsum Bulan
SP
İbrahim Ergül
İbrahim Ergül
VATAN
KUYUCAK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Metin Ertürk
Metin Ertürk
AK Parti
Ali Demir
Ali Demir
DSP
Güven Duran
Güven Duran
BTP
Süleyman Dal
Süleyman Dal
SP
Mehmet İrfan Ülkü
Mehmet İrfan Ülkü
VATAN
Kemal Emir
Kemal Emir
İYİ Parti
SULTANHİSAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ertegün Ünal
Ertegün Ünal
AK Parti
Osman Yıldırımkaya
Osman Yıldırımkaya
CHP
Yılmaz Durdu
Yılmaz Durdu
BTP
Selma Yıldız
Selma Yıldız
SP
İsmetullah Citi
İsmetullah Citi
BĞMSZ
Numan Terzioğlu
Numan Terzioğlu
VATAN
YENİPAZAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Suat Menderes
Suat Menderes
AK Parti
Mehmet Yüsran Erden
Mehmet Yüsran Erden
CHP
Yusuf Bulgan
Yusuf Bulgan
BTP
Ahmet Fethi Yıldız
Ahmet Fethi Yıldız
SP
Mehmet Babacan
Mehmet Babacan
VATAN
GERMENCİK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Fuat Öndeş
Fuat Öndeş
CHP
İsmet Akın
İsmet Akın
MHP
Özer Özdemir
Özer Özdemir
BTP
Mustafa Yılmaz
Mustafa Yılmaz
SP
İbrahim Ayaydın
İbrahim Ayaydın
BĞMSZ
Veli Gelir
Veli Gelir
VATAN
KARACASU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Büyükyapıcı
Mustafa Büyükyapıcı
CHP
Zeki İnal
Zeki İnal
MHP
Derya Çoban
Derya Çoban
BTP
Zeynel Alaca
Zeynel Alaca
SP
Mehmet Ali Çiçek
Mehmet Ali Çiçek
VATAN
KARPUZLU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Tuğrul Ozan
Tuğrul Ozan
CHP
Hilmi Dönmez
Hilmi Dönmez
MHP
Önder Başyiğit
Önder Başyiğit
BTP
Kadir Ali Yelken
Kadir Ali Yelken
SP
Tevfik Uslu
Tevfik Uslu
VATAN
SÖKE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Levent Tuncel
Levent Tuncel
CHP
Mehmet Beliğ Azbazdar
Mehmet Beliğ Azbazdar
MHP
Hakan Türkyılmaz
Hakan Türkyılmaz
SP
Süleyman Toyran
Süleyman Toyran
DP
Mehmet Baydoğan
Mehmet Baydoğan
VATAN