Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Seda Sayan ve Çağlar Ökten Mikonos'ta: O gülüşün hiç eksik olmasın gül yüzlüm - Magazin Haberi
    1

    Seda Sayan, Çağlar Ökten ile 24 Nisan'da sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Çift, düğünlerinden hemen sonra balayı için soluğu Paris'te almıştı.

    2

    Türkiye'ye dönen Sayan ve Ökten, ardından yine tatil yapmak için yurt dışına çıkmıştı. İlk olarak Hollanda'ya giden çift daha sonra rotayı Yunanistan'ın Mikonos Adası'na çevirdi.

    3

    Tatilleri devam eden çift, birlikte çekildikleri aşk pozlarını da sosyal medya üzerinde takipçileriyle paylaştı.

    4

    "GÜL YÜZLÜM!"

    Çağlar Ökten, eşiyle olan bu karesini "O gülüşün hiç eksik olmasın gül yüzlüm!" notuyla paylaştı.

    5

    ESTETİKLERİNİ YENİLETTİ

    Öte yandan daha önce yüzüne yaptırdığı 'Fransız Askısı' yöntemiyle uzun süre konuşulan Seda Sayan, kısa bir süre önce de estetiklerini yeniletmişti. Sayan; yanak, çene, dudak ve boynuna gençleştirici işlemler yaptırmıştı.

    6

    GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE SEDA SAYAN'IN DEĞİŞİMİ

    Pek çok ünlü gibi Seda Sayan da yıllar içerisinde büyük değişimler geçirdi. Sayan'ın şöhretinin ilk yıllarındaki hali ile şu anki görünümü arasındaki farklılıklar sık sık gündeme geliyor.

    7

    7 kez nikah masasına oturan Seda Sayan, ilk evliliğini 1987 yılında yaptı. İlk eşi Rıdvan Kılıç'tı. Ünlü şarkıcı, bu fotoğrafta 26 yaşında...

    8

    Sayan, daha sonra ise futbolcu Sinan Engin ile evlenmişti. Ünlü ismin bu birlikteliğinden Oğulcan adında oğlu dünyaya geldi.

    9

    Seda Sayan, 25 Ağustos 1998'de Soner Yapacık ile evlenmişti. Bu dönemde Sayan, uzun ve sarı saçlarına veda etmişti.

    10

    2000'li yıllardan itibaren sabah programı yaparak ekranların önünde daha çok gözüken Seda Sayan, bu dönemde estetik operasyonlarına başladı. Sayan, kalça ve bel bölgesinde toplanan yağları iki kez aldırdı.

    11

    Ünlü şarkıcı, üç kez de göğüslerinden operasyon geçirdi. Seda Sayan bununla da yetinmeyip, gıdısını aldırdı ve kaşlarını gerdirdi. Cildine doku takviyesi yaptıran Sayan, ayrıca dişlerinden de iki kez operasyon geçirdi.

    12

    Geçtiğimiz aylarda 'Fransız askısı' yöntemiyle yüzünü gerdiren Sayan, burnu ile dudağı arasındaki mesafeyi kısalttırmak için de "dudak liftingi" yaptırmıştı.

    13

    Seda Sayan, ayrıca uyguladığı filtrelerle de sık sık gündeme geliyor.

    Haberi Hazırlayan: Şeyda Odabaş

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ