Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Şimal, nişanlısı Necati Arıcı ile tatilde: Kanseri yenmişti! - Magazin Haberleri
    1

    2021'in mayıs ayında meme kanserine yakalandığını duyuran Şimal, zor günleri atlattı. Hastalığı yenen şarkıcı, ardından da sevgilisi Necati Arıcı ile nişanlanmıştı.

    2

    Habertürk'ten Hakan Yağcı'nın haberine göre; çift, önceki gün Bodrum'da görüntülendi. Birlikte denize giren ikili, suda romantik dakikalar yaşayıp birbirlerini öpücüklere boğdu.

    3

    Hastalığı süresince 43 kiloya kadar düşen ve saçlarını kazıtmak zorunda kalan Şimal'in fit hali ve uzayan saçları ile dikkatlerden kaçmadı.

    4

    Sevgililer denizden çıktıktan localarına doğru gitti.

    "ÇOK İYİYİM"

    Muhabirlerin röportaj isteğini geri çevirmeyen 35 yaşındaki şarkıcı, "Çok
    iyiyim. Konserlerim başlıyor. Konser öncesi bir tatil yapalım istedik." ifadelerini kullandı.

    5

    "ŞİMDİ SIRA BENDE!"

    Şimal, "Yeni şarkım geliyor, adını vermek istemiyorum. Ağustos ayının 15'inde sevenlerimle buluşacak. Geçmiş dönemde atlattığım hastalık bana iyi geldi. Artık daha güzel sözler yazıyorum, daha içten söylüyorum şarkılarımı. O benden (hastalık) çok faydalandı artık sıra bende. Şimdi ben ondan faydalanıyorum. 1,5 yılımı aldı elimden, şimdi sıra bende." şeklinde sözlerini sürdürdü.

    6

    "NECATİ OLMASA BU SÜRECİ ATLATAMAZDIM"

    Şarkıcı ayrıca, "Allah bir daha yaşatmasın. Hala boğazım düğümleniyor. Tümör'ün ne olduğunu bilmiyorken hastalığımı öğrendim ve hüngür hüngür ağladım. Beni en çok üzen ise belime kadar olan saçlarımı kestirmek zorunda kalmamdı. Hastalık beni egolardan, şımarık tavırlarımdan uzaklaştırdı. Necati olmasa bu süreci atlatamazdım. Henüz cicim aylarımızda hastalığa yakalandım. Necati beni tekrar hayata bağladı, beni hareketlendirdi. Beni kucaklayıp tuvalete bile götürdü. Allah ondan razı olsun." dedi.

    7

    "KENDİME ÇOK KIZGINIM!"

    Şimal, hastalığa yakalandığı ilk dönemde "Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de bazen bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz... Dışımı süslerken, içimi unutmuşum... Kendime çok kızgınım! Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım." ifadelerini kullanmıştı.

    8

    "LÜTFEN BENİM GİBİ ERTELEMEYİN!"

    Şimal, hemcinslerine, "Tüm kadınlarımız erken teşhis için önce kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen siz benim gibi kendinizi ertelemeyin!" diye seslenmişti.

    Ünlü şarkıcı, "Sizlerle bu aşamaların hepsini paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve güzel günlerde şarkılarımızı hep birlikte söyleyeceğiz" ifadelerini kullanarak, sevenlerinden dua istemişti.

    9
    Haberi Hazırlayan: Aytekin Teker

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ