Üye Girişi
Arama
Arama

HABERTÜRK SİNEMA PORTALI

Abigail Breslin Filmleri
(2014)
Lisa 16. yaş gününü 1 günle kaçırır. Ancak sonsuza kadar yaşayacaktır o artık bir ölümsüzdür. Lisa ailesiyle birlikte hayatını kaybetmiştir ancak lisa o günü hergün defalarca tekrar tekrar yaşamaktadır. İlerleyen günlerde Lisa bir varlık tarafından izlenildiğini hissetmeye başlar. Lisa evin bir zamanlar genç kızları kaçırıp kalıntılarını gizli bir kalorifer dairesine saklayan seri katile ait olduğunu öğrenir. Bu katil ölünce, “Haunter” olmuştur; yani yaşayanları ele geçirme yeteneğine sahip güçlü ve kötü bir ruh
(2014)
Filmin yönetmenliğini Wayne Thornley üstlenirken, seslendirme kadrosunda Abigail Breslin, Corey Burton, Jim Cummings, Noureen DeWulf gibi isimler yer alıyor. Üç boyutlu bir animasyon filmi olan Zambezia bir kuş şehri olarak biliniyor, film ise bu kuş şehrinin majesterleri Victoria Falls döneminde geçiyor. Saf ve derin bir ruha sahip olan genç şahin Kai, babası Tendai'nin gözetimi altında yaşamakta ve hayatı onun izin verdiği alan içerisinde yaşamaktadır. Kai'nin hayali 'gerçek hayat'ı tanımak ve özgür olabilmektir. Bu hayal, Zambezia adlı kuş cennetini öğrenmesiyle gerçek olur. Ancak kendisini bekleyenlerden bi haber olan Kai, geçmişiyle ve kökleriyle yüzleşecek, dahil olduğu bu toplulukla birlikte şehri için savaşacaktır.
(2013)
Weston ailesi tam bir karmaşa ve kaos içerisindedir. Beverly ve Violet Weston'ın üç kızı ve bir torunu vardır ve günleri bir hayli şamatalı geçmektedir. Tüm aile biraraya gelir ve Ağustos ayında Oklahoma'da büyük bir evde geçirecekleri bir tatile çıkar. Ancak bu kalabalık bir araya geldiğinde cennet gibi bir tatili hayal etmek imkansızdır.
(2013)
Gavin Hood tarafından yönetilen film, Orson Scott Card'ın klasikleşmiş bir bilim kurgu romanından uyarlanmıştır. Düşman bir uzaylı topluluğu dünyaya saldırır.
YENİ VİZYONDAKİLER
Mehmet Açar
Elbet bir gün seçileceğiz
Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Habertürk Gazetecilik A.Ş.