Üye Girişi
Arama
Arama

HABERTÜRK SİNEMA PORTALI

Udo Kier Filmleri
(2019)
Kleber Mendonça Filho ve Juliano Dornelles'in yönettiği Bacurau, anneannesinin ölümüyle Brezilya'nın yarı kurak taşrasındaki köyüne dönen Teresa ile doğrudan kendilerini hedef alan şiddet olaylarına maruz kalan köy halkının yaşadıklarını anlatıyor.
(2019)
Jerzy Kosinski’nin tartışmaların odağında yer alan romanında uyarlanan The Painted Bird, II. Dünya Savaşı sırasında insalığın her anlamda girdiği bataklığı kimsesiz kalmış bir çocuğun gözünden yansıtıyor.
(2019)
Timo Vuorensola'nın yönettiği Iron Sky: The Coming Race, Nazilere karşı mücadeleyi Ay'a taşıyor.
(2018)
10 yaşındaki Vittoria’nın yazı iki annenin meydan okuması, nefreti, sevgisi ve affetmesiyle geçecektir. Utangaç Vittoria’nın sevgi dolu annesi Tina ile yakın bir ilişkisi vardır. Vittoria bir partide Angelica’nın biyolojik annesi olduğunu öğrenince Sardinya’daki sessiz hayatları sarsılır. Angelica ekonomik sorunlar nedeniyle taşınmak zorunda kalacağından Vittoria ile yakınlaşmak ister. Angelica’nın yakında gideceğine güvenen Tina bunu kabul eder. Derin ve anlaşılmaz bir şeyin arayışında olan Vittoria ve Angelica Tina’nın itirazına rağmen birlikte daha fazla zaman geçirmeye başlar… 10-year-old Vittoria’s summer will be one of two mothers to challenge, to hate, to love and to forgive. Shy Vittoria has a close relationship with her loving good mother Tina. But their quiet Sardinian life will be upset when the young girl discovers that local party girl Angelica is her birth mother. When Angelica is forced to move away because of financial troubles, she asks to become acquainted with Vittoria. Tina agrees, comforted by the idea that the woman will soon be leaving town. Searching for something deep and inexplicable, Vittoria and Angelica spend more and more time together against Tina’s will.
(2018)
Dario Argento'nun kült klasiğinin hikâyesini yeniden ele alan modern Suspiria, namı tüm dünyaya yayılmış bir dans okuluna başlayan genç bir dansçının ve okulun etrafında gelişen tekinsiz olaylar silsilesini anlatıyor.
YENİ VİZYONDAKİLER
Mehmet Açar
Pandemi döneminin sürpriz filmi
Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Habertürk Gazetecilik A.Ş.