Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Güzel Sözler Bugün İstanbul'da elektrik ne zaman gelecek? 18 Ocak İstabul elektrik kesintisi olan ilçeler neler? AYEDAŞ-BEDAŞ İstanbul elektrik kesintisi sorgulama ekranı
    1

    İstanbul elektrik tedarik firmaları AYEDAŞ ve BEDAŞ tarafından düzenli olarak açıklanan elektrik kesintisileri duyuruları ve İstanbul'da 18 Ocak Salı günü meydana gelen planlı elektrik kesintileri belli oldu. Pek çok üniversitenin bir süreliğine online eğitim kararı alması ve özel sektörden pek çok şirketin evden çalışma sistemine geçmesi İstanbul'da elektirk keisntisi olan ilçeler neler sorusunu gündeme getirdi. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası elektrik kesintileri neler, İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek sorularının cevapları ve elektrik kesintisi sorgulama ekranı

    2

    AYEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULA - 18 OCAK

    AYEDAŞ'ın Anadolu Yakası kesinti ve arıza işleriyle, BEDAŞ'ın ise Avrupa yakası elektrik tedarik ve arıza işleriyle ilgilendiği biliniyor.

    İstanbul Anadolu yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintisine dair güncel duyurular, AYEDAŞ internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor.

    4

    BEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULA - 18 OCAK

    İstanbul Avrupa yakasında planlı elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerin ve mahallelerin yer aldığı Planlı Elektrik Kesinti listesine, www.bedas.com.tr web sitesinde ana sayfada Planlı Kesintiler butonundan, mobil web sitesinden ve BEDAŞ 186 mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Planlı Elektrik Kesintileri hakkında SMS bilgilendirilmesi almak için de BEDAŞ'a başvurabilirsiniz.

    Haberi Hazırlayan: Elif Avcı
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ