Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Basketbol TKBL Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kendisinin karşısında bacak bacak üstüne atarak oturan basketbolcu Bibrzycka'yı takımdan gönderdi - Basketbol Haberleri

    Beklentinin uzağında kalan sonuçlar, Sarı-Lacivertliler’in patronunu çok üzdü ve radikal kararlara itti. O kararlardan biri de kadın basket takımı ile ilgiliydi. 4’lü finale kalmasına rağmen turnuvaya erken veda eden kadın basketçiler bir de ligdeki Play-Off serisinde Abdullah Gül Üniversitesi karşısında 2-0 geriye düşünce Yıldırım çileden çıktı.

    Önce bayan takımının coachu Winnicki ile yolları ayıran Başkan, ardından sporcularla bir toplantı yapmak için düğmeye bastı. O toplantı takımın Polonyalı yıldızı Bibrzycka’nın da son toplantısı oldu. Bibrzycka, Yıldırım’ı bacak bacak üzerine atmış şekilde bekliyordu ve başkan geldiğinde tavrını değiştirmedi. Bu görüntü Aziz Yıldırım’ı çok kızdırdı ve daha önceden de bir ‘disiplin problemi’ olduğu belirtilen sporcuyla yollar ayrıldı.

    Hatırlanacağı gibi Alex de Souza’nın ayrılış sürecini anlatırken Aziz Yıldırım yine, sporcusunun kendisini bacak bacak üzerine atarak karşılamasından duyduğu öfkeyi gündeme taşımıştı.

    (Fanatik)

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ