Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Galatasaray Alex Telles transfer, Galatasaray transfer, Galatasaray ayrılık - Galatasaray Haberleri

    HTSPOR / Erhan TELLİ

    Galatasaray’da yolcular yavaş yavaş belli oluyor... Mali açıdan büyük bir sıkıntı yaşayan Sarı-Kırmızılılar çareyi futbolcu satmakta bulurken, ilk etapta performans açısından verim alamadıkları oyunculara yönelecek. Yabancı kontenjanına takılan ve kendisine verilen şansları iyi kullanamayan Alex Telles ise ilk yolcu olarak görülüyor... Geçtiğimiz ocak ayında dönemin teknik direktörü Roberto Mancini’nin büyük ısrarları sonrasında Gremio kulübünden 6 milyon 150 Bin Euro bonservis bedeli ödenerek alınan genç sambacının taliplisi çıkması durumunda Ocak 2015’te satılacağı kaydedildi.

    İSPANYA’DAN CİDDİ TEKLİFLER

    Bir türlü kendisinden beklenen patlamayı gerçekleştiremeyen Telles’in ancak 6 milyon Euro civarında bir bedelle satılmasının mümkün olabileceği, Brezilyalı oyuncuya özellikle İspanya’dan ciddi teklifler geldiği de ortaya çıktı. Telles için teklif gelmesi durumunda Cesare Prandelli’nin de buna karşı çıkmayacağı öğrenildi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ