Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Galatasaray abdurrahim albayrak karadeniz yemekleri günü, abdurrahim albayrak ve cesare prandelli, ali dürüst ve abdurrahim albayrak - Galatasaray Haberleri

    HTSPOR / Erhan TELLİ

    Türk futbolunun en sempatik yöneticileri arasında ilk sıralarda gösterilen Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, her çarşamba dostları için düzenlediği yemekte bu kez teknik direktör Prandelli ve yardımcılarını ağırladı. Albayrak’a ait Altur tesislerinde, keyifli geçen yemekte Ali Dürüst de yer aldı. Dürüst, Mayıs 2015’te yapılacak seçimde başkanlık düşüncesi olup olmadığı sorusuna “Burada olmamın sebebi; kalan sürede en iyi şekilde kulübün işlemeyen birimlerini işletmek, şeffaf olarak kulübün durumunu kamuoyu ile paylaşmaktır. Şu andaki tek misyonum ve konsantrasyonum bu” cevabını verdi.

    ‘BURASI SENİN EVİN’

    Mutluluğu yüzünden okunan Albayrak ise 25 Ekim’den bu yana gece gündüz Florya’da çalıştığını, takımın birlikteliği konusunda büyük mesafe aldıklarını söyledi. Albayrak, “Hep özlediğimiz tablo bu tabloydu. Biz bir olduk, birlik olduk, hep beraber ekip olduk. Şu an istediğimiz ekip ruhunu, en azından yüzde 50 yakalamış durumdayız. Daha da iyi olacak. Hep birlikte şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz” dedi. Albayrak sık sık “Burası senin evin” dediği Prandelli’ye de “Biz hocamızdan memnunuz. Kendisinin arkasındayız” diyerek destek verdi.

    DÜRÜST’TEN BİR ANI: APO’YU TANIYAN YOK!

    Sık sık kahkahaların yükseldiği ziyafetten önce Ali Dürüst, “Bir keresinde Rize’ye gittik. Abdurrahim’in evine girmek için duvardan atladık. Evim diye getirdi ama Apo’yu tanıyan yok!” sözleriyle herkesi güldürdü. Albayrak yemekte Prandelli’ye mısır ekmeği tattırdı. Yemekleri çok beğenen İtalyan hoca, “Hepsi harikaydı. Bu yemekleri nerede bulabilirim?” diye sordu. Albayrak “Hiçbir yerde bulamazsın, her çarşamba buraya gelmelisin” deyince “Memnuniyetle” karşılığını aldı.

    KALEM JESTİNE SÖZLEŞME JESTİ

    Teknik direktör Prandelli, yemek sırasında Albayrak’a özel bir kalem hediye etti. Üzerinde “Teşekkürler Abdurrahim” yazılı kalemi görünce çok mutlu olan Albayrak, “İnşallah bu kalemle daha iyi mukaveleleri imzalarız” dediğinde alkış koptu. Ünlü Mont Blanc kalemlerin fiyatı bin TL ile 10 bin TL arasında değişiyor.

    'SUSAMA ALERJİM VAR! SÖYLEDİĞİN İYİ OLDU!

    Baklava yemede n önce Prandel li bir süre düşündü... Daha sonra tercümanına “İçinde susam var mı?” diye sordu. Olmadığını öğrenince baklavayı tadan Prandelli, nedenini şöyle açıkladı : “Susama alerjim var, yersem hastanelik olabilirim...” Bu sırada Ali Dürüst, herkesi kahkaha ya boğan espriyi patlattı: “Bunu bize söylemeyecektin, bildiğimiz iyi oldu!..”

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ