Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Gaziantep FK_old okan buruk'un açıklaması, okan buruk'un basın toplantısı, okan buruk'tan hamza hamzaoğlu açıklaması - Futbol Haberleri

    Gaziantepspor Teknik Direktörü Okan Buruk, "Beklemediğimiz bir yenilgiydi. Son derece üzüntülüyüm. Golün son dakikada gelmesi bizi daha da yaraladı" dedi.

    Buruk, maça iyi başladıklarını, ilk yarı genel anlamda iyi oynadıklarını belirterek, "İkinci yarı daha iyi oynayabilirdik, 65. dakikadan sonra öne çıkarken zorlandık. Doğru zamanlı paslar yapamadık. Bunlar da tehlike oluşturdu, doğru paslarla çıksak maçı kazanabilirdik. Rakip son kozlarını kullandı, bu da zaman zaman bizi zorladı" diye konuştu.

    Genç oyuncuların paslarda zamanlama hatası yaptıklarını vurgulayan Buruk, "Her futbolcu kendini göstermek için böyle maçlarda daha fazla öne çıkmaya çalışıyor. Paslarda zamanlama hataları oldu. Çok fazla pozisyona girdik ama daha fazla girebilirdik" diye konuştu.

    Buruk, Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ın teknik direktörlüğüne getirilmesine ilişkin de "Hamza hoca, beraber futbol oynadığım, yakından tanıdığım ve güvendiğim bir isim. Onun için hayırlısı olsun. Galatasaray için doğru seçim olduğuna inanıyorum" dedi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ