Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Diğer kırklareli birinci amatör ligi, futbolculardan oturma eylemi, futbolculardan hakeme ilginç protesto - Futbol Haberleri

    Birinci Amatör Lig takımı Kofçaz Serhad Spor'un futbolcuları, maçlarda zaman zaman hatalı karar verdiğini öne sürdükleri bazı hakemleri protesto için maçın başlama vuruşuyla bir dakika oturma eylemi yaptı.

    Kofçaz Serhad Spor ve Emirspor, Vali Mustafa Yaman Spor Tesisleri'nde oynanacak lig maçı için sahaya çıktı. Hakemin başlama düdüğü çalması ile Kofçaz Serhad Sporlu futbolcular oturarak, maçlarda zaman zaman hatalı karar verdiğini iddia ettikleri bazı hakemleri protesto etti.

    Rakip takım oyuncuları da bu sürede aralarında pas yaparak, arkadaşlarına destek verdi. Yaklaşık 1 dakika süren eylemin ardından maç devam etti.

    Kofçaz Serhad Spor Kulübü Genel Kaptanı Emre Karaman, gazetecilere, hakemlerin basen dikkatsizce karar verdiğini ileri sürdü.

    Futbolcuların da kendilerine yakışır şekilde bu durumu protesto ettiğini belirten Karaman, hakemlerin daha dikkatli olmalarını istedi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ