Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Son dönemde sarı kırmızılı yönetimle iyi ilişkiler kuran Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz, Belçikalı oyuncu için Göztepe Başkanı Mehmet Sepil'le, Futbol Şube Yöneticisi Mustafa Özçakar ise samimi arkadaşı 2'nci Başkan Fatih Dalan'la görüşüyor.

Serkan'ı Göztepe'ye transfer yasağı kalkmadığı için kadro sıkıntısı yaşadığı bir dönemde sadece alacaklarından vazgeçmesi koşuluyla, hiçbir para talep etmeden veren Karşıyaka, Vleminckx'i de bedel ödemeden kiralamak istiyor.

Vleminckx'in işini ara transferin sona ereceği yarın bitirmeyı amaçlayan Karşıyaka, orta sahanın ortasına yapılacak takviye için Adanaspor'dan Mahmut Temür ve Sivassporlu Hakan Özmert'i gündemine aldı.

Sakaryaspor altyapısında yetişen 30 yaşındaki Hakan, 2004-05 sezonunda kısa bir süre yeşil kırmızılı formayı giymişti. Mahmut-Hakan ikilisinden en az birinin sözleşme imzalayabileceği bildirildi. Kadrodan elendiği halde Mehmet Akgün'le birlikte mukavelesi feshedilemeyen 2 isimden Engin Baytar'ın ayrılmak için 50 bin TL talep ettiği öğrenildi.