Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HABERTÜRK SPOR

Beşiktaş’ta Antalya galibiyeti sonrası kutlamanın yıldızı Şenol Güneş’ti. Tecrübeli hoca son düdükle birlikte soyunma odasının yolunu tutarken taraftardan “Olcay, hocayı buraya getir” tezahüratları yükselmeye başladı.

Olcay bunun üzerine içeriye giderken, Güneş ile birlikte geri döndü. Tribünleri selamlayan başarılı çalıştırıcı, basın toplantısında galibiyetin önemine değindi.

Güneş, “3 maç arka arkaya oynadık. Sadece maçlar değil, seyahatler de takımın temposunu düşürdü. İlk yarı yavaştık. Antalyaspor da 20-25 dakika göze hoş gelen bir futbol oynadı. Ama etkili pozisyon vermedik ve yine de kazanmaya yakın taraf bizdik. Oğuzhan’ın çok klas bir verkaçla attığı gol düşündüğümüz bir şeydi. Sonrasında kontrollü oynamak zorunda kaldık. Bazı oyuncularımızın sağlık problemleri vardı. Diğer maçlara göre az pozisyon bulduk. Bu da normal” dedi.

'BU TARAFTARA BORCUMUZ VAR'
Güneş, taraftarın sevgi gösterileri için şunları söyledi: “Taraftara borcumuz olduğunu düşünüyorum. Biz bir takımız. Bunun içinde herkes var. Bu, bizi başarıya götürecek. Taraftar beni de çağırdı. Mutlu da oldum. Onların sevgisine layık olmak gurur verici. Zor şartlarda bizim yanımızda oldular. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşmak istiyoruz.”