Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HABERTÜRK SPOR | KARTAL YİĞİT

Feda sezonlarından şampiyonluk sezonuna gelen ve bu yolda emin adımlarla yürüyen Beşiktaş Kulübü, maddi anlamda da rahatlama yaşıyor... Özellikle Vodafone Arena’nın açılmasının ardından kobine ve bilet satışlarında patlama yaşayan Siyah-Beyazlılar, Kartal Yuvası mağazalarında da güzel günler yaşıyor... Arena’nın içinde bulunan en büyük Kartal Yuvası mağazasında yeni statın açılış gününde 1 milyon lira ciro yapan Siyah-Beyazlılar, Akhisar ile geçtiğimiz cumartesi günün oynanan ve 3-3 biten maç gününde de müthiş bir satış yaptı. Taraftarlar, Türkiye genelinde yaptıkları alışverişlerde yine takımlarının kasasına 1 milyon lira bıraktı...

MİCAN: REKOR SATIŞ BEKLİYORUZ
Önümüzdeki cumartesi günü Vodafone Arena’da oynanacak Kayseri maçıyla birlikte yeni mabedde ikinci kez taraftarının huzuruna çıkacak olan Siyah-Beyazlılar, bu özel günde de lisanslı ürün satışlarında patlama bekliyor. Arena’nın içindeki Kartal Yuvası mağazasında bu kez 1 milyon liranın üzerinde satış yapılacağını düşünen Kartal Yuvası mağazaları koordinatörü Hüseyin Mican, “Ürün satışları çok iyi gidiyor. Özellikle cumartesi günü oynanacak Kayseri maçı öncesinde de taratarımızın yoğun ilgi göstereceğini ve rekor satış yapacağımızı” düşünüyorum” dedi.

KOCADAĞ’IN BEKLENTİSİ 60 MİLYON TL’LİK SATIŞ
Beşiktaş’ın Kartal Yuvası’ndan sorumlu yönetim kurulu üyesi Emre Kocadağ, taraftarların kulüp ürünlerine gösterdiği ilginin memnuniyet verici olduğunu söyledi. Kocadağ satışların beklentilerinin çok üstünde seyrettiğini belirterek “Taraftarlara gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Şampiyon olmamız halinde 60 milyon TL ciroya ulaşacağımızı öngörüyoruz” ifadelerini kullandı. Basın sözcüsü Metin Albayrak ise hafta içinde bile satışlarından 35 bin lira elde ettiklerini söyledi.