Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Tecrübeli oyuncunun bağlı bulunduğu menajerlik şirketi Stars&Friends’in ortağı Mithat Halis, “Beşiktaş teklifte bulundu” dedi.

GÜÇLÜ, HIZLI, DÜNYANIN EN İYİ STOPERLERİNDEN BİR TANESİ
Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Halis, “Martin Skrtel’i ben keşfettim. Slovakya’da kaldığım dönemde Trecin isminde küçük bir takımda oynuyordu. Çabuk, kuvvetli olduğu için temsilciliğini aldık. Sonrasında ise Zenit St.Petersburg’a götürdük 400 bin Euro’ya. Bana göre çabukluğu ve kuvvetiyle dünyanın en iyi stoperlerinden bir tanesi. Tecrübesi iyi. Slovakya milli takımı hem dünya kupasına hem de Avrupa şampiyonasına giderken, onun kişisel etkisi çok fazladır” şeklinde konuştu.

GALATASARAY MI BEŞİKTAŞ MI?
FIFA menajeri Mithat Halis, “Türk takımları onu 5 seneden bu yana almaya uğraşıyor. Bu sene Türkiye’ye gelebilir. Kendisini Beşiktaş’a söyledim. Ama Aykut Kocaman, Fenerbahçe’deyken kendisine Skrtel’i önermiştim. Hatta Benfica maçından sonra ‘1. sınıf stoper almamız gerekir’ dediklerinde, ama o dönem Liverpool’dan alamadılar. Beşiktaş Skrtel’i istedi; zaten istediklerini saklamıyorlar. Ama kime kısmet olur bilemem. Aradan Galatasaray ya da bir takım çıkıp, alabilir mi (?) bilemem. Martin Skrtel için sıcak ülke olsun da isterse Dubai olsun. Şaka bir yana Türkiye’de oynamaya sıcak bakıyor” dedi.


(Ajansspor)