Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Balıkesir Körfez 1. Amatör Küme'de Ayvalık temsilcilerinden Yenimahalle Spor Kulübü Sosyal Tesislerinde minik futbolcularla bir araya gelen Aslan'ı; bu buluşmada Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cem Hamzaoğlu yalnız bırakmadı.

Yenimahalle Spor Kulübü Başkanı Necdet Mansız ve kulüp yöneticilerinin de hazır bulunduğu söyleşide; Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan gençlere verilen imkânların daha da arttırılması gerektiğini vurguladı.
Gelecekte daha sağlıklı nesillerin yetişmesi için mevcut spor alanları ve imkânlarının da geliştirilmesi gerektiğine işaret eden Arslan, "Bizim gelecek nesile rahat bir hayat standartları sunmak gibi önemli bir görevimiz var. Çünkü bugünün çocukları hayata büyük bir ümitle bakıyorlar. Bu yüzden de ben, birazda çocuklarımızın geleceğine olumlu bir şeyler erebilmek adına işimde başarılı olmaya çalışıyorum. Ben hala kendimi 20 yaşımdayken koşturduğum gibi hissediyorum. Onlar için başarmak adına böyle olmak istiyorum. Bu yüzden de bugün burada buluna Yenimahalle Spor'un minik sporcularından oluşan rol modeller benim için çok önemli." dedi.

Cihat Arslan ile Yenimahalle Spor Kulübü'nün minik sporcularının buluşması Kulüp Başkanı Necdet Mansız'ın Kaymakam Nazlı, Cihat Arslan ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cem Hamzaoğlu'na kulübün renklerini taşıyan atkıları armağan etmesinin ardından topluca hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.