Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

200 bin TL alacağı için Türkiye Futbol Federasyonu kanalıyla kulübe ihtarname gönderen tecrübeli eldiven, parası ödenmediği takdirde 2 Temmuz'da serbest kalacağını hatırlatarak, "Manisaspor'un bende ayrı bir yeri var. Ancak verilen sözlerin tutulmasını bekliyorum. 2 Temmuz'a kadar hiçbir kulüple görüşmeyeceğim. Alacağım ödenmezse, gelen teklifleri değirlendireceğim" dedi.

Geçen sezon kadrodaki tüm futbolcular gibi büyük fedakarlıklar yaptığını, takım şampiyon olduktan sonra kendilerine, "Bu oyuncuların alacakları ödenmeden yeni transfer yapılmayacak" sözü verildiğini hatırlatan başarılı file bekçisi, "Verilen söze ve transfer yasağına rağmen futbolcu alınıyor ama bizim paramız ödenmiyor. Kalmamı istiyorlar ama eski alacağım dururken, yeni sezonun peşinatını nasıl verecekler?" şeklinde konuştu. 200 bin TL alacağı bulunan Bayram'a yönetimin, "100 bin TL ödeyelim, kalanını sonra veririz" şeklindeki önerisini kabul etmediği öğrenildi.

İSMAİL ŞAHMALI GÜNDEMDE
İç transferde Bayram'la henüz anlaşma sağlayamayan Manisaspor'da kaleci arayışı sürerken, listenin ilk sırasında yer alan Altınordulu Tolgahan'ın Sivasspor'la anlaşması, yönetimin hesaplarını bozdu. Yeni bir isme yönelen siyah beyazlıların rotayı Denizlisporlu İsmail Şahmalı'ya çevirdiği öğrenildi. Teknik Direktör Mehmet Altıparmak'ın Denizlispor'dan öğrencisi olan 34 yaşındaki file bekçisinin teklife sıcak baktığı, transferin önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı bildirildi.