Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bordo-mavililer, teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, kamp yapılan otelin sahasında ilk 20 dakikası basın mensuplarına açık tutulan bir antrenman gerçekleştirdi.

Antrenmana ayağındaki sakatlığı nedeniyle kondisyon salonunda çalışan Aytaç Kara katılmadı. Dün takımla uzun bir aradan sonra idmanlara başlayan Mehmet Ekici ise doktor kontrolünde bireysel çalışma yaptı.

Futbolcular, ilk 20 dakikalık bölümde kondisyona yönelik hareketlerin ardından dar alanda pas çalışması gerçekleştirdi. Antrenman taktik çalışmayla tamamlandı.

DURICA TAKIMLA KAYNAŞIYOR
Trabzonspor'un yeni transferi savunma oyuncusu Jan Durica, antrenmanlarda takıma ısınmaya çalışıyor. Slovak futbolcu, başta Muhammet Demir olmak üzere oyuncularla diyaloglarda bulunurken, antrenmanlarda da hazır bir görüntü veriyor.

ZEKİ YAVRU KORKUTTU
Trabzonspor'da Zeki Yavru, antrenmanda Mustafa Yumlu ile girdiği ikili mücadelede sakatlık geçirdi. Dar alanda pas çalışması sırasında pozisyon gereği Yumlu'nun ayağı, Zeki Yavru'nun dirseğine geldi. Bağırarak acı içinde kendini yerde bulan futbolcu, tedavisi yapıldıktan sonra antrenmana devam etti.

Diğer yandan Trabzonspor'da kampın en genç oyuncusu 17 yaşında Abdülkadir, en yaşlısı da 34 yaşındaki yeni transfer Durica oldu.

CASTILLO KAMPA BEKLENİYOR
Trabzonspor'un ABD'nin Dallas takımından kadrosuna katmak istediği Fabian Castillo'nun, son görüşmeler yapmak üzere yarın sabah saatlerinde İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Bordo-mavili kulübün yetkilileri, Kolombiyalı futbolcunun bu akşam TSİ 19.00'da ABD'den Türkiye'ye hareket edeceğini ve kendisiyle yapılacak son görüşmelerin ardından transferinin resmiyet kazanacağını kaydetti.

Castillo'nun Türkiye'de sağlık kontrolünden geçeceği, sözleşme imzaladıktan sonra da bordo-mavili takımın Macaristan kampına katılacağı belirtildi.