Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bandırmaspor kulüp binasında yapılan imza töreninde Brezilya'nın Ceara Sporting takımından transfer edilen ve sol açık mevkiinde oynayan Alex Amada, kendisini 1 yıllığına Bandırmasporlu yapan sözleşmeye imza attı.

Yapılan bu transferle birlikte Bandırmaspor bu sezon transferi tamamlarken, Bandırmaspor basın sözcüsü Bilgen Süngü konu hakkında şu açıklamayı yaptı:

"Biz bu oyuncumuzu Brezilya'dan transfer ettik. 1987 doğumludur. Sol açık oynuyor. Bizim ligimize göre Brezilya 2. Lig takımından transfer ediyoruz. Ceara Sporting takımından 1 yıllık anlaşma ile takımımıza dahil ettik.
İkinci kamp dönemine kadar transferi bitirdik. Umarım kampta her şey yolunda gider. Eğer kamp döneminde herhangi bir olumsuz gelişme olursa 31 Ağustos'a kadar yine transfer yapabiliriz. Eğer yeni bir transfer yapılacak ise hocamızın vereceği rapor doğrultusunda bu durumu tekrar duyururuz. Herhangi bir aksilik olmazsa son transferimizdir. Yönetim olarak teknik direktörümüzün istemiş olduğu futbolcuların büyük bir çoğunluğunu aldık."