Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Haydar Yıllmaz, kulübün tesislerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, ligin ilk haftasında karşılaştıkları Beşiktaş maçından 4-1'lik üzücü bir skorla ayrıldıklarını hatırlattı. Beşiktaş'ın güçlü bir takım olduğuna belirten Haydar Yılmaz, karşılaşmada istediklerini sahaya yansıtamadıklarını dile getirdi.

Beşiktaş maçından çıkaracakları dersler olduğunu ve hatalarını telafi edeceklerini anlatan Haydar Yılmaz, Antalyaspor maçının da zorlu geçeceğini ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını vurguladı.

Antalyaspor'u yenmek istediklerini kaydeden Haydar Yılmaz, "Çok fazla transfer oldu. Bu transferlerin çoğunluğunu da yabancı oyuncular oluşturdu. Uyum sürecini de kısa sürede atlatarak iyi sonuçlar almaya çalışacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Sahalarının bakımda olması nedeniyle Antalyaspor ile Antalya Stadı'nda karşılaşacaklarına dikkati çeken kaleci Haydar, "Ev sahibi avantajımızı kullanamayacağız. Cezalı oldukları için taraftarımız maçı izleyemeyecek. Evimizde zor yenilen bir takım olarak avantajımızı kaybettik. Dezavantajlara rağmen bu maçtan galibiyetle ayrılmak istiyoruz." diye konuştu.