Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Transfer döneminin 31 Ağustos'ta sona erecek olması nedeniyle temaslarına hız veren Trabzonspor yönetimi, Micah Richards, Almamy Toure ve Luciano Slagveer isimlerinde yoğunlaştı.

Trabzonspor'da sağ bek ve sağ açık transferleri için geri sayıma geçildi. Sağ bek için Aston Villa formasını giyen 28 yaşındaki Micah Richards için girişimlerini sürdüren bordo mavililerin, aynı mevki için Monaco'nun 20 yaşındaki genç oyuncusu Almamy Toure'yi de gündemine aldığı öğrenildi.


ZAMAN DARALIYOR

Bordo mavili takımın ayrıca sağ açık transferi için SC Heerenveen formasını giyen Luciano Slagveer ile de temasa geçtiği kaydedildi. 31 Ağustos 2016 tarihinde 1'inci transfer ve tescil döneminin sona erecek olması nedeniyle elini çabuk tutmak isteyen bordo mavili yönetimin, birkaç gün içerisinde görüşmeleri olumlu olarak sonuçlandırabileceği belirtildi.

 

Micah Richards
Micah Richards

 

 

Almamy Toure
Almamy Toure

 

 

 Luciano Slagveer
Luciano Slagveer

 

GÖKHAN SARAL: "TRABZONSPOR'UN HAKLARINI SAVUNACAĞIM"

Sosyal medya hesabından yaptığı ‘sportmenliğe aykırı açıklamalar ve hakaretleri' nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edilen Trabzonspor Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, Trabzonspor'un haklarını ne pahasına olursa olsun savunacağını söyledi. Gökhan Saral'ın twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle:
"Ne TFF ne PFDK, ne Aziz beni susturamaz, yıldıramaz. Trabzonspor'un hakkını canım pahasına savunacağım. Ben Trabzonspor'un haklarını savunmak için, bu şarlatanlara meydanı bırakmamak için seçildim. Ceza alsam ne olur? Susanlar utansın."


ŞEHİTLER İÇİN OYNAYACAKLAR

İstanbul Üniversitesi Trabzonsporlular Kulübü tarafından organize edilen ve Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta'nın da yer alacağı, ünlülüler ile Trabzonspor efsaneleri arasında yapılacak futbol maçı, yarın Akçaabat Fatih Stadı'nda oynanacak. Saat 17.00'de başlayacağı açıklanan organizasyondan elde edilecek tüm gelirin, şehit ailelerine bağışlanacağı açıklandı.

DHA