Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Denizlispor'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Kulüp başkanımız sayın Süleyman Urkay'ın istifa kararı yönetim kurulumuz tarafından kabul edilmemiştir. Başkanımız ve yönetimimiz görevinin başındadır." denildi.

Denizlispor Kulübü Başkanı Urkay, cumartesi günü oynanan ve Denizlispor'un 2-1 galip geldiği Büyükşehir Gaziantepspor maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında, takımın eski borçlarından dolayı zor durumda olduğunu belirterek, istifa kararı aldığını açıklamıştı.

Ardından kulüp yöneticileri, başkan Urkay'ı istifa kararından vazgeçirmek için toplantı yapma kararı almıştı.

TARAFTARDAN DENİZLİSPOR'A BAĞIŞ
Denizlispor'a destek amacıyla sosyal medya üzerinden yapılan bağış çağrısı sonrası, bazı taraftarlar takıma destek verdi.

Kulüpten yapılan açıklamada, özel bir tur şirketinde şoförlük yapan Necati Şenli'nin, kulübe 300 lira bağışta bulunduğu belirtildi.

Açıklamada, Şenli'nin şu sözlerine yer verildi:

"Denizlisporumuzun eski günlerine tekrar dönmesini çok istiyorum. Kulübümüzün çok zor günler geçirdiğini görüyorum. Ben şehrimin takımını her şeyden çok seviyorum ve Denizlispor'a karşı kendimi sorumlu hissediyorum. Puan silinmemesi için gerekirse kredi çekmeye hazırım. Yarın akşama kadar ödenmesi gereken borca hepimiz sahip çıkmalıyız ki Denizlispor yok olmasın."