Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında, deplasmanda 1-0 kazandıkları Adanaspor maçına ilişkin, "Bugünün en güzel tarafı 3 puanı almış olmamız." dedi.

Karşılaşmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Nazifoğlu, Galatasaray'ın her zaman oyunu domine edebilen bir takım olduğunu vurgulayarak, "Dünyada da artık maçların hepsi zevksiz geçiyor. Oyunu bozmaya yönelik taktikler var. Gönül isterdi ki daha erken golü bulalım, daha organize olalım ama olmadı." diye konuştu.

Sarı-kırmızılıları, önümüzdeki 3 hafta ligde zorlu maçların beklediğinin hatırlatılması üzerine Nazifoğlu, "Diğer takımları da görüyorsunuz. Onların da futbol oynadığı yok. Kimsenin bir şey oynadığı yok. Maalesef Türkiye'de akıcı bir futbol olmuyor. Diğer maçları da izliyoruz. Bugünün en güzel tarafı 3 puanı almış olmamız." diye görüş belirtti.

Nazifoğlu, Hollandalı orta saha oyuncusu Sneijder'in kadroda yer almamasına ilişkin bir soruyu ise şöyle yanıtladı:

"Geçen hafta da 'Sneijder niye var, Yasin niye yok?' diyordunuz. Bugün de tam tersini söylüyorsunuz. Herkesin eksikliğini hissediyoruz ama herkesin yerine oynayan futbolcular da en az onlar kadar önemli ve kabiliyetli. Herkes Tolga çıktı diye üzüldü, De Jong'u gördünüz. Kalitesini ortaya koydu."