Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Ziraat Türkiye Kupası üçüncü maçında Beşiktaş deplasmanda Boluspor ile 1-1 berabere kalırken, siyah beyazlı takımın Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Ben konuşunca yanlış anlıyorlar. Bugün de maçla ilgili bir yorum yapmadım. Futbol güzelliği yok ve pas yoktu" dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Boluspor'a ligde başarılar diliyorum. Bizim için bu maç saha koşulları itibariyle olumsuz olduğu için hiçbir yoruma açık tarafı yok. Sadece olumsuzluklar vardı. Saha hava koşullarından dolayı oyun şartlarına hazırlıklı değildi" dedi.

"BEN KONUŞUNCA YANLIŞ ANLIYORLAR"
Güneş, maçın gece saatlerinde oynanmasıyla ilgili olarak da, "Ben konuşunca yanlış anlıyorlar. Bugün de maçla ilgili bir yorum yapmadım. Futbol güzelliği yok ve pas yoktu. Şut yoktu, pozisyon yoktu, heyecan yoktu. Karda bir hata olursa gol oluyor. Zaten öyle de oldu. Böyle düşünmüşler, uyacağız" şeklinde konuştu."BU SAHADA FUTBOLDAN KONUŞMAK YANLIŞ OLUR"
Ziraat Türkiye Kupası üçüncü maçında Boluspor evinde Beşiktaş'la 1-1 berabere kalırken Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, "Bu sahadan futbol adına bir şey beklemek yanlış olurdu" diye konuştu.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, "Bu sahada futbol konuşmak yanlış olur. Takım içerisindeki taktiksel duruş ön plana çıkacaktı. Bunu da iyi bir şekilde gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Önemli olan her iki takımda da sakatlık olmamasıydı. Bizde herhangi bir şey yok, inşallah Beşiktaş'ta da sakatlık yoktur. Cumartesi günü çok önemli bir karşılaşma oynayacağız. Ümit ediyorum tribünler yine bugünkü gibi dolu olur ki bu heyecanı futbolcularımız da iyi bir şekilde yaşasın" dedi.