Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Susic, Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında, Kasımpaşa maçının zorlu geçeceğini söyledi.

Kasımpaşa'nın iyi bir takım olduğunu belirten Susic, "Kasımpaşa son haftalardaki maçlarını kazandı. Ancak biz de Bursa'da iyi bir galibiyet aldık ve oyuncularımızın öz güveni yerine geldi" ifadelerini kullandı.

Kasımpaşa maçına iyi hazırlandıklarını aktaran Susic, 7 oyuncularının milli takım maçları için ülkelerine gittiğini hatırlattı.

Bu oyuncuların milli maçlarda oynadıklarını ve hazır geleceğini ifade eden Susic, Kasımpaşa maçını kazanarak alt sıralardan uzaklaşmak istediklerini vurguladı.

Alt sıradaki takımlarla aralarında 8 puan fark olduğunu kaydeden Susic, "Bizim bu farkı açmamız gerekiyor. Bundan dolayı Kasımpaşa maçını kazanmak istiyoruz. Kazanmaktan başka bir sonuç düşünmüyoruz" diye konuştu.

Maç öncesi cezalı oyuncularının olmamasının kendileri açısından sevindirici olduğunu dile getiren Susic, "Milli takıma giden oyuncularımız sağlam gitti ve umarım onlar da sakatlanmadan dönerler. Şu an milli takımlarında olan oyunculardan yoksun hazırlıklarımızı sürdürüyoruz ancak birlikte çalışmamış olmak çok sorun olmayacak. Çünkü oyuncularımızla uzun süredir birlikteyiz ve onların hazır geleceğini düşünüyorum" değerlendirmesinde bulundu.