Galatasaray’ın yeni transferi Lincoln, pazartesi saat 21.55'te gelecek. Salı günü helikopterle Florya’ya inip imzayı atacak

G.SARAY, F.Bahçe’nin Roberto Carlos için imza törenine nazire yaparcasına Lincoln’le özel bir tören düzenleyecek. Sarı-kırmızılıların Schalke’den aldığı Brezilyalı yıldız pazartesi akşamı İstanbul’a gelecek. Burada büyük bir karşılama töreni düzenlenecek. Önceki gün imza attırılan ve şu anda ülkesinde tatilde olan Sambacı pazartesi akşamı beş yıldızlı bir otelin kral dairesinde ağırlanacak. Salı günü ise Jardel’de olduğu gibi helikopterle Florya’ya indirilecek ve burada basın önünde mukavele yapılacak. Lincoln daha sonra da şov için tesislerin antrenman sahasında taraftarın karşısına çıkaracak.

PARAYI D-SMART VERECEK


İMZA töreninden sonra Florya’da kendisi için belirlenen villalar gezdirildikten sonra aynı akşam Canaydın ve yönetimle Kuruçeşme’deki G.Saray Adası’nda Brezilyalı ile yemekte bulaşacak. Çarşamba akşamı da yeni takımıyla ilk idmanına çıkacak. Bu arada UEFA’nın sitesinde G.Saray’ın 10 gün içinde 3. yabancı oyuncu aldığı ve Schalke’nin Şampiyonlar Ligi vizesi almasında Lincoln’ün etkisi olduğu belirtildi. Öte yandan Lincoln’e ödenecek parayı G.Saray’ın lig ve kupa dışındaki maçlarının yayın hakkına alan D-Smart’ın ödeyeceği öğrenildi.

VATAN