Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Geçen hafta sonu kendi sahasında Mardinspor'u 1-0 yenerek ligdeki 2. galibiyetini alan Turgutluspor, Bozöyük maçına, Turgutlu Irlamaz Spor Vadisi tesislerinde teknik direktör Cafer Orbay nezaretinde hazırlanıyor.

Hafta sonuna kadar günde çift idmanla hazırlıklarını sürdürecek olan Turgutluspor'da tek hedef galibiyet. Kulüp başkanı Murat Ayhan, yaptığı açıklamada, ''Kendi sahamızda puan kaybetmek istemiyoruz ve iki haftadır yakaladığımız çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Takımımızın temel taşları yeni yeni yerine oturuyor. Uyum sorununu çözüyoruz ve bunun yanı sıra galibiyetler alıyoruz. Hafta sonu kendi saha ve seyirci avantajımızı iyi kullanarak sahadan galibiyetle ayrılan taraf olacağımıza inanıyorum. Teknik kadromuza ve sporcularımıza güvencim tam'' dedi.

Teknik Direktör Cafer Orbay ise takım olarak iyi olduklarını, her maça puan almak için çıkacaklarını söyledi. Orbay, ''Yavaş yavaş lige ağırlığımızı koyuyoruz. Bunu son iki haftada almış olduğumuz iki galibiyet ile perçinleştirdik. Bozöyükspor'u da kendi sahamızda yenerek 3 puanın sahibi olacağız'' diye konuştu.