Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına kapalı yapılan antrenmanda futbolcuların, ısınma bölümünün ardından pas çalışması yaptıkları, dar alanda çift kale maçla da idmanı tamamladıkları belirtildi.  Sarı-kırmızılı ekipte sakatlığı düzelen Wesley Sneijder'in antrenmanın tamamında takımla çalıştığı, Hakan Balta ve Çağlar Birinci'nin ise tedavilerinin ardından çalışmalarına salonda devam ettikleri bildirildi.

FATİH TERİM'DEN OYUNCULARA UYARI
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, sezonun tamamlanmasına 4 hafta kala Fenerbahçe'nin önünde puan farkını 7'ye çıkarmaları sonrası oyuncularını rehavete kapılmamaları konusunda uyardığı kaydedildi.
Antrenman öncesi saha içinde futbolcularla kısa bir toplantı yapan deneyimli teknik adamın, "Henüz bitmiş bir şey yok. Önümüzde önemli maçlarımız var. Herkes iyi konsantre olsun ve iyi yaşasın. Bir işi yapıyorsak daima ciddi yapacağız. Daha dört maçımız var ve bu dört maç şimdi daha da zor. Ciddiyetten uzaklaşmadan en iyi şekilde maçlarımızı oynayıp kazanmamız gerekiyor" ifadelerini kullandığı aktarıldı.

YARINKİ ANTRENMAN ÇOCUKLARA AÇIK
Sarı-kırmızılı ekibin yarınki antrenmanı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklara açık olarak gerçekleştirilecek.  Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenman saat 12.00'de başlayacak.