Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Portekizli oyuncu, Fenerbahçe'nin rakibi Benfica ile yaptığı mücadeleyi sarı-lacivertli taraftarların arasında 90 dakika boyunca büyük bir heyecanla takip etti. Fernandes, ülkesi Portekiz'in temsilcisi Benfica'nın Fenerbahçe'ye 1-0 yenildiği maçta yakın çevresindekilerin meraklı sorularına da maruz kaldı.

Yıldız oyuncu, yakınında oturan taraftarların, "Fernandes Fenerbahçe'ye gelir misin" sorularına cevap vermeyerek, gülümsemekle yetindi.

PERDE ARKASINDA SEZER VE STOCH İLE FERNANDES TAKASI KONUŞULUYOR
Fernandes'in, Beşiktaş ile sorun yaşadığı bir dönemde Fenerbahçe'nin maçını Kadıköy'de izlemesi transfer söylentilerini de beraberinde getirdi.

DHA'nın edindiği bilgiye göre, iki kulüp yöneticilerinin bu transfer için konuştukları ve Fernandes'e karşılık Fenerbahçe'nin Sezer ve Stoch'u önerdiği belirtiliyor.Sezer'in daha önce de Beşiktaş tarafından istendiği bilinirken, Stoch'un da pazarlığın içine dahil olması bu takasın gerçekleşme ihtimalini güçlü kılıyor.

Aykut Kocaman'ın Cristian'ı oynattığı bölgede daha etkili bir isim düşündüğü ve bunun için Fernandes'in çok ideal olduğu yorumları yapılırken, Slovak oyuncu Stoch'un ise Beşiktaş'a gitmeye sıcak baktığı ifade ediliyor.

(DHA)